DENİZLİ KÖYÜ ŞAMPİYONLUĞU KUTLADI

DENİZLİ KÖYÜ ŞAMPİYONLUĞU KUTLADI
  • 25.05.2015
  • 2.677 kez okundu

Henüz kurulalı 11 ay gibi bir süre geçmesine rağmen ilk sezonunda şampiyonluğa ulaşan Denizli Köyüspor’dan mutlusu yok. Önceki akşam Düzmeşe’de gerçekleştirilen şampiyonluk yemeği oldukça coşkulu ve görkemli geçti.

 

  1. Amatör Küme’de ilk senesinde Play Off’lara kalıp şampiyonluğa ulaşan Denizli Köyüspor önceki gün Denizli köyü girişindeki Düzmeşe piknik alanında düzenlendiği şampiyonluk yemeğiyle bir araya geldi. Düzenlenen yemeğe KASKF Başkanı Murat Aydın, Gebze Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Mücahit Sak, Mollafenarispor Kulüp Başkanı Recep Kaya, Saha komiserleri 2. Başkanı Hasan Sezenler, Gebzespor yöneticisi Mustafa Turhan, Gebzespor eski teknik direktörü Eyüp Tutçuoğlu ve Sultan Orhanspor Kulübünden Dursun Güney katıldı.

 

ARABA: KÖYÜMÜZÜ EN İYİ

ŞEKİLDE TEMSİL ETTİK

Denizli Köyüspor Kulüp Başkanı ve aynı zamanda Denizli Köyü Muhtarı Necat Araba gecede konuşmak için söz aldı. Araba, “Bizim bu önemli gecemizde bizleri yalnız bırakmayan, buraya gelen herkese teşekkür ederim. Biz bu yola çıkarken amacımız köyümüzü temsil etmek ve topluma, spora genç sporcular kazandırmaktı. İlk senemizde muvaffak olduk. Bizleri bu yolda yalnız bırakmayan başta sponsorlarımız olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

 

AYDIN: BENİ SEVİNDİREN

SADECE ŞAMPİYONLUK DEĞİL

Gecede söz alan Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Murat Aydın ise konuşmalarına biraz tepkili başlasa da anlamlı açıklamalarda bulundu. Aydın, “Buraya katılan herkese şahsım adına teşekkür ederim. Özellikle Gebze bölgesinde işini ahlaklı, dürüst bir şekilde sürdüren spor basınımıza ayrıca teşekkür ederim. Henüz 11 aylık bir kulüp olmasına rağmen ender bir başarı örneği sergileyerek şampiyon olan Denizli Köyümüzü can-ı gönülden kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum. Burada benim için şampiyonluktan da önemli olan bir husus var. 17 tane köyün çocuğu spora kazandırılmış ve başarıyla kulübünü temsil etmiştir. Diğer çocuklarda tabi bizim çocuklarımız. Ama köyün kendi evlatlarını spora kazandırılması bu işin özünün ne şekilde doğru yapıldığını gösteriyor. Bu yüzden Başkanımızı, hocamızı, oyuncu kardeşlerimizi ve sponsorlarımızı yürekten tebrik ediyorum. Artık 1. Kümede biraz daha zorlu bir kulvar bekliyor. Burada sponsorlarda biraz daha maddi fedakarlıkta bulunacak. Denizli Köyü’nün şampiyonluğunu birkez daha kutluyorum” dedi.

 

SAK: GURURUMUZ OLDULAR

Gebze Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Mücahit Sak yaptığı konuşmada geceye katılan ve şampiyonlukta emeği geçen herkese teşekkür etti. Sak, “Denizli Köyüspor Kulüp Başkanımızı daha önceden tanıyordum. Böyle bir kulüp oluşumuna gireceğini öğrenince tereddüt etmeden başarılı olabileceklerini söylemiştim. Gerçekten çok önemli bir başarı yakaladılar. Şampiyonlukta emeği geçen başkanımıza, yöneticilerimize, sporcu arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

 

HABER-FOTO: MESUT ÜLKER

 

DSC_0087 DSC_0078 DSC_0075 DSC_0066 DSC_0060 DSC_0052 DSC_0050 DSC_0047 DSC_0040

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ