DEMİRBAŞ’DAN TEŞEKKÜR MESAJI

DEMİRBAŞ’DAN TEŞEKKÜR MESAJI
  • 29.12.2014
  • 3.369 kez okundu

Tayfunspor Kulüp Başkanı Murat Nuri Demirbaş karşılaşmada tribünleri doldurarak takımlarına destek veren herkese teşekkür mesajı yolladı. Demirbaş şu ifadeleri kullandı:

“Tayfunspor – Halıdere maçında bizleri yalnız bırakmayan öncelikle KASKF başkanı Murat Aydın’a, Gebze’de bulunan diğer amatör kulüp başkanlarına ve yönetimine, eş-dost akrabama, aynı zamanda Metin Oktay Tribününü tıklım tıklım dolduran taraftarımıza, Amatorunnabzı.com sitesi sahibi Başar Özkan’a teşekkürü bir borç bilirim. Hepinizden Allah Razı olsun. İyi ki varsınız. En önemlisi son 30 dakika 10 kişi kalmasına rağmen terinin son damlasına kadar mücadele eden, rakibe sahayı dar eden, futbolcu kardeşlerim ve antrenörümüz Fatih Yıldız’a ayrıca teşekkür ederim.”

 

HABER: MESUT ÜLKER

Etiketler: / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. aslan kaçmaz dedi ki:

    gerçekten çok takdir ettiğim bir kulüp dün programınızı da takip ettim çalışmaları ve yapmış oldukları ile gebze de en iyi yerleri hak eden ender kulüplerden biri birlik beraberlikleri bozulmadan devam ederlerse sanıyorum tayfunsporu 2 sene sonra balda görmek imkansız değil gibi görünüyor buradan başkanını ve yönetimini saygı ile selamlıyorum….

YORUM YAZ