DEĞİRMENDERE; ÖZÜR DİLERİZ

DEĞİRMENDERE; ÖZÜR DİLERİZ
  • 07.12.2017
  • 2.000 kez okundu

Süper Amatör Lig B Grubunda mücadele veren Dilovası Belediyespor’a hafta sonu sahasında oynadığı Değirmenderespor karşılaşması sonrası Değirmendere’li futbolcu tarafından sosyal medya da yaptığı paylaşım bölge gündemine oturmuştu.

Bunun üzerine bir açıklama yapan Değirmenderespor yönetimi şunları söyledi: “03.122017 Pazar günü Dilovası Belediyespor ile Değirmenderespor arasında oynanan futbol karşılaşması Değirmenderespor’un 2-1 üstünlüğü ile sonuçlanmıştır. En memnuniyet verici sonuç ise karşılaşma fairplay çerçevesinde başlayıp sonuçlanmıştır.

04.12.2017 Pazartesi günü Değirmenderespor futbolcusu bir kardeşimiz sosyal medyadan karşılaşma sonucu galibiyeti, bizce de son derece yakışıksız ifadelerle kutladı görülmüştür.

Bir kez daha belirtmek isteriz ki, sporun kardeşliğin pekişmesi için vezgeçilmez bir araç olduğu yadsınamaz bir gerçektir. Her ne kadar bu tasvip edilmez durum şahsi olsa da, kulübümüz bünyesinde bir futbolcu tarafından yapılmış olmasa asla affedilemez.

Dolayısıyla Değirmenderespor Kulübü Yönetim Kurulu olarak söz konusu fulbolcumuz SÜRESİZ OLARAK KADRO dışı bırakılmış ve ayrıca kendisi hakkında maddi ve idari para cezası da verilmiştir.

Bu vesile ile başta Dilovası Belediyespor camiasından ve vatandaşlarımızdan bir kez daha özür dilediğimizi önemle belirtiriz. Saygılarımızla.” Denildi.

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ