DARICA TÜRKELİSPOR BAŞKANINDAN ÖRNEK DAVRANIŞ!

DARICA TÜRKELİSPOR BAŞKANINDAN ÖRNEK DAVRANIŞ!
  • 04.12.2017
  • 8.942 kez okundu

Darıca Türkelispor hafta sonu u-17 kategorisi hazırlık maçında Darıca Nenehatun stadında karşılaştığı Çayırova Gençlerbirliği maçında çayırovalı futbolcunun topla dripling halindeyken kötü zemin nedeniyle ayağının  takılması sonucu sakatlandı.

Maçı izlemeye gelen Darıca Türkelispor kulüp başkanı Kenan Özçelik şahsi aracıyla rakip futbolcuyu hastaneye yetiştirerek büyük takdir topladı.Futbolcunun yapılan muayenesinde malesef ayak bilek kemiğinin kırıldığı öğrenildi.Çayırova gençlerbirliği antrenörü İsmail Uçan, Darıca Türkelispor başkanına bu alicenap davranışı nedeniyle teşekkür ederken zeminin azizliğine uğrayan futbolcusu içinde üzüntüsünü belirtti.

 

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. cumali... dedi ki:

    Kenan başkanımızın yaptığı ilk incelik değil , geçen senede aynı şekilde zeminden kaynaklı sakatlıktan dolayı bir kardesimizi de kendi aracı ile hastahaneye götürdü, asıl mesele burda tabiki başkanımızın duyarlı davranışı , fakat unutulan birşey varki oda hemen hemen günde 400-500 sporcu kardesimizin idman yaptığı zemin maalesef içler açısı halde, ben 2004 yılından beri daricada ikamet etmekteyim ve nenehatun sahamız hep aynı durumda kaldı , arada bir ıki yamalama tadilatı geçirdi , aksam maçlarının ışıklandırmanin yeterli olmayışından dolayı yapılamaması ayrı bir dert, akşam idmanlarinda bir çok kez kafa kafaya çarpışan oyuncularimizinda olduğunu özellikle belirtmek istiyorum. İlle de Allah korusun ölümcül bir olayın olmasınimi bekliyeceksiniz. Yıllardır herkes üç maymunu oynuyor , sus sus nereye kadar. Birilerinin buna dur demesi gerekiyor.

YORUM YAZ