D.GENÇLERBİRLİĞİNDE ANTRENÖR BELLİ OLUYOR!!!

D.GENÇLERBİRLİĞİNDE ANTRENÖR BELLİ OLUYOR!!!
  • 15.06.2015
  • 2.111 kez okundu
  1. Ligdeki temsilcimiz Darıca Gençlerbirliği’nde  bu akşam teknik direktör konusu masaya yatırılacak. Yönetimden çıkacak karara göre sarı yeşillilerin yeni teknik direktörü netlik kazanacak.

 

Yeni sezon öncesi teknik direktörünü henüz belirleyemeyen Darıca Gençlerbirliği’nde bu akşam yönetim kurulu toplantısı yapılacak. Gerçekleşecek olan toplantıda sarı yeşillilerin teknik patronunun kim olacağı sorusu masaya yatırılacak. Başkanın masaya sunacağı rapora göre yeni ismin kim olduğu karara bağlanacak. Darıca Gençlerbirliği’nde bu akşam çok kritik bir süreç yaşanacak.

 

SÜRPRİZ İSİM ÇIKABİLİR

Gündemde yer alan teknik direktör isimlerinin aksine farklı adayların yer aldığı rapor yönetim kurulunun huzuruna sunulacak. Burada oy birliğiyle alınacak karar doğrultusunda Darıca Gençlerbirliği’nin yeni teknik direktörü belirlenecek. Marmara Gazetesi Spor Servisinin edindiği bilgilere göre sürpriz bir isminde gerçekleşebileceği öğrenildi.

 

DARICALILAR YERLİ ANTRENÖR İSTİYOR

Darıca Gençlerbirliği’nin yıllarca ithal hocalarla istediği seviyeyi yakalayamamış olmasının yanı sıra kamuoyunda baskı oluşturan “Yerli antrenör” konusunu gazetemiz gündeme taşımıştı. Teknik direktör adayları arasında Darıcalı bir isminde yer aldığı öğrenildi. Yönetim kurulunda Darıcalı Özgür Demirtaş’a takımı emanet etmek isteyen yöneticilerin olması da ‘yerli hoca’ tercihini kuvvetlendiriyor.

HABER: MESUT ÜLKER

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ