ÇENEDAĞSPOR’DA YENİ DÖNEM

ÇENEDAĞSPOR’DA YENİ DÖNEM
  • 09.07.2015
  • 1.978 kez okundu

Bu sezon ilk kez yer alacağı Süper Lig’de kalıcı olmak isteyen Çenedağspor, yaklaşık 6 aydır yönetim krizi yaşıyordu. Mevcut Başkan Nevzat Bayram’ın işlerinin yoğunluğu nedeni ile görevi bırakmasından sonra yapılan olağan üstü genel kurulda bakanlığa Taner Alşan getirildi.

 

Son iki yıldır üst üste lig şampiyonluğu yaşayan, tarihinde ilk kez Süper Lig’de oynayacak olan Çenedağspor, yönetim sorununu çözdü, geçtiğimiz günlerde yapılan genel kurulda başkanlık görevine Taner Alşan’ı getirdi. 4 yıldır kulüpte Başkanlık görevinde bulunan Nevzat Bayram’ın işlerinin yoğunluğu nedeni görevi bırakmasından sonra yönetim krizini yaşanan Siyah­Beyazlı ekipte, bu sorunda aşıldı. Bir ara lige katılıp katılmayacağı bile belli olmayan Çenedağspor’da göreve yeni gelen Taner Alşan ve yönetimi kurulu üyeleri geçtiğimiz akam iftar yemeğinde bir araya geldi.

 

“KULÜBÜ SAHİPSİZ BIRAKAMAZDIK”

Siyah­Beyazlı ekibin yeni Başkanı Taner Alşan, kulübü sahipsiz bırakmadıklarını belirterek, “Biraz geç oldu, ancak güzel bir oluşum yaptık. Kulübümüzü sahipsiz bırakamazdık, bu sorumluluğun altına yönetim kurulu olarak girdik. Yönetim olarak önce tanışma ziyaretlerimiz olacak. Belediyelerin, amatör kulüplere sahip çıkması gerekir. Bizim amacımız gençlere hizmet vermektir. Ben buradan Çenedağspor’un Kurucu Başkanı Haydar Özden ve 4 yıldır Başkanlığımızı yapan, yeni Yönetimde Başkan Vekili olan Nevzat Bayram’a da teşekkür ediyorum” dedi.

 

FATİH DOĞAN İLE DEVAM EDECEK

Yeni sezon öncesinde yönetim kurulunu oluşturan Çenedağspor, ilk etapta teknik direktörü belirledi. Son iki yıldır Çenedağspor’u çalıştıran, takımın Süper Lig’e çıkmasında çok önemli katkı sağlayan Fatih Doğan ile anlaştı. Siyahlı­Beyazlı ekipte, son iki yıldır çok büyük başarıya imza

atan Fatih Doğan, ilk kez yer alacakları Süper Lig’de kalıcı olmak istediklerini söyledi. Fatih Doğan, “Çenedağspor her yıl çıtasını yükseltiyor. Son iki yıldır iyi bir yere geldik. Süper Lig’de de kalıcı olup, iyi bir istikrar yakalamak istiyoruz. Yönetim kurulu ile en kısa zamanda bir araya gelip, yeni sezon ile ilgili planlarımızı da yapacağız” dedi.

 

YENİ YÖNETİM KURULU

Taner Aşlan (Başkan)

Nevzat Bayram (Başkan Vekili)

Hasan Kaplan

Murat Ünlü,

Mustafa Zeybek

Kenan Yeşiltaş

Olgun Kargın

Ergin Camgöz

Hacı Bayram Yıldız

Alican Tırpan

Cenan Baş

Nuri Paşa

Necmi Satılmış

Tekin Aşlan

Mahmut Çınar

Osman Koçyiğit

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ