ÇEKLERE GÜNDOĞDU!

ÇEKLERE GÜNDOĞDU!
  • 24.07.2015
  • 2.000 kez okundu

Gebze’nin yetiştirdiği önemli hakemlerden biri olan Gündoğdu Yiğit, Çek Cumhuriyeti’ndeki CEE Cup turnuvasında görev alıyor.

 

Uzun yıllardır profesyonel liglerde görev alan Gebzeli hakem Gündoğdu Yiğit başarılarına devam ediyor. CEE Cup için davet alan Gündoğdu Yiğit, Türkiye Futbol Federasyonu’nun olur yazısı üzerine Çek Cumhuriyeti’ne uçtu.

 

TÜRKİYE’DEN GİDEN TEK HAKEM

CEE Cup uluslararası futbol turnuvasına; Çek Cumhuriyeti’nden Sparta Praha ve Slavia Praha, Polonya’dan Wisla Krakow, Bosna Hersek’ten Sarajevo, Brezilya’dan Fluminense ve Hırvatistan’dan Hajduk Split gibi çeşitli ülkelerden 12 takım katılıyor. Profesyonel takım alt yapılarının en üst grubu olan U­19 yaş kategorilerinin katılabildiği turnuvaya seçilen oyuncuları, özellikle Avrupa’dan birçok takım menajeri yakından takip ediyor. Turnuvada hiçbir Türk takımı bulunmamasına rağmen, hakemlerden de bölgemizi ve ülkemizi sadece Gündoğdu Yiğit temsil ediyor. Öte yandan yakın zaman önce Almanya’ya yerleşen Gebzeli hakem Mustafa Ataş, konaklamaların yapıldığı Prag Park Hotel’de Gündoğdu Yiğit’i ziyaret ederek sürpriz yaptı.

 

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ