ÇAYIROVASPOR SEZONU AÇTI

ÇAYIROVASPOR SEZONU AÇTI
  • 23.07.2015
  • 3.822 kez okundu

Süper Amatör Lig’den tekrar Bölgesel Amatör Lig’e yükselmeyi amaçlıyan Çayırovaspor, yönetim kurulu, teknik ekibi ve futbolcu kadrosu ile Kuştepe Arena Stadı’nın çimleri ile buluştu.

 

İlk antrenmanını 20 kişi ile gerçekleştiren Çayırovaspor’da transferi gerçekleşen 2 futbolcu ve kaleci Engin yer almadı. Çayırovaspor Kulüp Başkanı Murat Gültekin,  Yönetim Kurulu Üyeleri Abbas Sır, Muhammet Güllüce, Zekeriya Keskinoğlu , Ahmet Üna ve Altyapı Antrenörlerinin de i zlediği ilk antrenman Teknik Direktör Eyüp Tutçuğlu nezaretinde gerçekleşti.  Türkiye Şampiyonu olarak Çayırova ve Kocaeli’ye büyük gurur yaşatan Çayırovaspor U-17 Takımı’nda kaleci Ender Dursun başta olmak üzere toplam 5 futbolcu A Takım ile birlikte antrenmana çıktı. Ayrıca Çayırovaspor’un kadrosuna kattığı önemli isimlerden Oğuzhan’da antrenmandaki yerini aldı.

KUTAY VE FATİH ÖRNEK OLDULAR

Akşam saatlerinde gerçekleşmesine rağmen antrenman yoğun sıcak havada yapılırken Fatih Karagülle ve Kutay Şenyıl çalışma tempoları ile genç arkadaşlarına örnek olurken geçen sezonun tecrübeli isimlerinden Yunus ve Ömer’de tempoları ile dikkat çektiler. Erol Kaplan tarafından detaylı bir şekilde çalıştırılan futbolcular fizik kondüsyona dayalı bir antrenman yaparken çalışmaların sonuna doğru topla da buluştular.

GÜLTEKİN SONUNA KADAR İZLEDİ

Çayırovaspor Kulüp Başkanı Murat Gültekin antrenmanın başında Teknik Ekibe ve futbolculara başarılar dilerken, sakatsız ve başarı dolu bir sezon geçirmelerini temenni etti. Futbolcu ve teknik kadro antrenmanını gerçekleştirirken Başkan Murat Gültekin’de stadı ve hayata geçmesi beklenen dinlenme tesisi yapılacak odaları inceledi. Antrenman sonunda futbolculara meyve ikramında bulunan Başkan Gültekin, futbolcularının duş alıp stattan ayrılmalarına kadar kendisi de stadı terketmedi.

 

ÇAYIROVASPOR ÇAYIROVASPOR1 ÇAYIROVASPOR2 EYÜP HOCA

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ