ÇAYIRGÜCÜ CAMİASI DAYANIŞMA GECESİNDE BİR ARAYA GELDİ

ÇAYIRGÜCÜ CAMİASI DAYANIŞMA GECESİNDE BİR ARAYA GELDİ
  • 29.11.2017
  • 1.465 kez okundu

İstanbul 1. Amatör Küme takımlarından Çayırgücüspor’un tertiplediği birlik beraberlik ve dayanışma gecesinde camia bir araya gelerek bütünleşti.

 

 

1985 yılında göçmen vatandaşlarımızın bir araya gelerek Gaziosmanpaşaspor stadının olduğu yer olan Salih ağanın çayırı olarak bilinen yerde kurulan Çayırgücüspor kulübü bir çok genci spora kazandırarak Türk futboluna hizmetini sürdürüyor. Şu anda İstanbul 1. Amatör kümede yer alan Çayırgücüspor kulübü tertiplediği gecede camiayla bütünleşti.
Yaklaşık 800 kişinin katıldığı muhteşem gecede bütün kalpler Çayırgücüspor’un başarısı için attı.
Geceye, Başta Çayırgücü Spor yönetim kurulu olmak üzere Siyasi Parti Temsilcileri, Tek Rumeli TV Yönetim Kurulu Başkanı Atilla Baykal,Gaziosmanpaşa Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği yönetim kurulu üyeleri, Spor kulübü yöneticileri,Sivil Toplum kuruluşu temsilcileri ve Çayırgücü camiası katıldı.
Yoğun bir ilginin gözlemlendiği gecede davetliler yemek öncesi bol bol sohbet etme imkanı buldu..
Gecenin sunumunu katılımcıların takdirini kazanan yönetim kurulu üyelerinden Yakup şen Yaptı.Gece kulübün tanıtımı ile başlandı.
Daha sonra Yönetim Kurulu üyeleri sahneye davet edilmesinin ardından Başkan Erol Şişli kısa bir konuşma yaptı. Başkan Şişli ve yönetim kurulu üyeleri katılımcılardan bol bol alkış aldı. Gecede işletme sahibi Veli Demir ise kulübe destek olmaktan mutlu olduğunu söyledi. Çayırgücüspor Kulübü tarafından organize edilen Birlik ve Dayanışma Yemeğinde coşkulu anlar yaşattı. Dans müziğinin ardından birbirinden güzel şarkı ve türkülerle davetliler geç saatlere kadar eğlendirdi.

 

 

TEK RUMELİ TV SPOR SERVİSİ

HABER: EROL EFTEKİN

KAMERA: BORA AY 

 

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ