BİR KALECİDEN FAZLASI: SAMİ ÖZDEMİR

BİR KALECİDEN FAZLASI: SAMİ ÖZDEMİR
  • 03.09.2019
  • 3.522 kez okundu

Doğancık İdman Ocağın’da gösterdiği performansla kariyerinin zirvesine çıkan Sami Özdemir, çalışmasının karşılığını aldı. Gösterdiği performansla uzun bir aradan sonra Yayalarspor kalesinde görev alan Özdemir, hem kaledeki performansı hem de oyuna katkısıyla göz kamaştırıyor. Uşak Doğancık İdman Ocağı’ın tecrübeli eldiveni Sami Özdemir, Uşak İskender Doğan Sigorta 1. Amatör Ligi’nde Doğancık SK forması altında çıktığı 16 müsabakada kalesinde 25 gol gördü.

 

SAMİ ÖZDEMİR KALDIĞI YERDEN DEVAM EDİYOR

Uşak 1.Amatör Küme sezonunda geçen sezon 16 maçta forma giyen tecrübeli kaleci Sami Özdemir, kalesinde 25 gol gördü. Bu performansını yeni takımda idmanlara başlar başlamaz’da yansıttı. 26 yaşındaki tecrübeli file bekçisi,2019-2020 Futbol Sezonu Uşak 1.Amatör’de Yayalar Spor forması ile performansını artırmak için çalışmalara devam ediyor.

BİR KALECİDEN FAZLASI

Uşak Doğancık İdman Ocağın’da gösterdiği performansla kariyerinin zirvesine çıkan Sami Özdemir , çalışmasının karşılığını aldı. Gösterdiği performansla uzun bir aradan sonra Yayalarspor kalesinde görev alan Özdemir,hem kaledeki performansı hem de oyuna katkısıyla göz kamaştırıyor. Özellikle pas oyunundaki bağlantısıyla da takımına katkı sağlayan ve geriden oyun kurma özelliğine de sahip olan tecrübeli kaleci, geçen sezon ligde 15 karşılaşma sonunda yüzde 63’lük isabetli pas oranına sahip isim oldu. Günümüz futbolunda uzun pasların yerini, geriden oyun kurarak pas oyunun aldığı bu dönemde Sami Özdemir’in oyuna katkısı çalıştığı teknik direktörlerin de işini kolaylaştırıyor.

Yayalarspor’un Başarılı Kalecisi Sami Özdemir: “Malesef zor koşullar altında mücadele ediyoruz.Şartlar ne olursa olsun biz sevdiğimiz gönül verdiğimiz spor ile iç içeyiz.Fedakarlik yaparak daha iyi bir kazanım yakalarken gün geçtikçe performans bakımından daha fazlasını yapmak için gece gündüz demeden çalışıyoruz.Yeni bir takım yeni bir heyecan havası var . Ekipteki arkadaşlarım çok iyi ve kaliteli bir ekibiz.Yonetim ve Camia olarak hep beraber bir aile olduk . İnşallah yeni sezonda elimden gelen en iyi performansı göstererek mutlu sona ulaşırız “dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Sami Özdemir dedi ki:

    bu haberi yapanlar için teşekkür ederim Allah razı olsun

YORUM YAZ