BEYLİKBAĞI YALOVA’YA, ÇAYIROVASPOR EDİRNE’YE

BEYLİKBAĞI YALOVA’YA, ÇAYIROVASPOR EDİRNE’YE
  • 23.04.2015
  • 2.157 kez okundu

U-19 Türkiye Şampiyonası’nda ilimizi temsil etme hakkı kazanan 4 takımın yetkilileri dün gidecekleri il merkezlerini belirlemek için bir araya geldiler. Hasan Doğan Amatör Evi’nde yapılan, Futbol İl Temsilcisi Mithat Ağa’nın yönettiği kura çekimine Antrenörler Derneği adına Can Demirkıran, Saha Komiserleri Derneği adına İbrahim Yılmaz katıldı.

 

KATILAN KULÜP YETKİLİLERİ  

Demirspor kulübünü temsilen yönelici Serdar Koyunlu ve yardımcı antrenör Mustafa Polat, Beylikbağıspor adına başkanı Ali Çağıl, yönetici Ayhan Ceylan, teknik direktör Ümit Yalnız, 1937 Sekaspor adına başkan Nejat Ferhatoğlu, kaleci antrenörü Kerem Nazlıgül, yönetici Hakan Tan, Çayırovaspor adına da Başkan vekili Şevket Külfe ile alt yapı sorumlusu Yusuf Yılmazer hazır bulundu.

 

30 NİSAN-3 MAYIS ARASI 1937

Sekaspor Edirne grubunu istedi, diğer takımlar bu talebi uygun buldu. Bu ile gidecek diğer takım için kura çekildi. Kuradan Çayırovaspor çıktı. Böylece işlem tamamlandı. 1937 Sekaspor ile Çayırovaspor, Edirne, Demirspor ile Beylikbağıspor ise Yalova grubunda mücadele edecek. Maçlar 30 Nisan-3 Mayıs tarihleri arasında oynanacak.

 

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ