BATI KALE’DEN ÜNER YÖNETİMİNE TEPKİ !

BATI KALE’DEN ÜNER YÖNETİMİNE TEPKİ !
  • 24.05.2019
  • 1.088 kez okundu

Biten sezonda şampiyonluk yolunda son haftalarda liderliği Modafen’e kaptıran Edirnespor’da Başkan Savaş Üner’in yeniden başkanlığa seçilmesinin ardından taraftar grubu Batı Kale sosyal medya adresi üzerinden bir paylaşım yaptı.

Edirnespor taraftar grubu Batı Kale sosyal medya adresinden şu açıklamada bulundu;

 

Son 3 haftada kaybedilen şampiyonluk, yine çöpe giden hayaller, cevapsız kalan veya kaçamak cevaplanan sorular ve hiçbir şey olmamış gibi davranan bir ‘yönetim’ …

Her sezon ‘o sene bu sene’ sloganıyla başladığımız ligi, bu sene de her sezon olduğu gibi hüsranla kapadık. Yine olmadı veya olması engellendi. Bunlar bir yana dursun; sadece kendilerinin istedikleri gibi bir ‘Edirnespor’ yaratmak uğruna şehri, kulübün değerlerini ve taraftarı hiçe sayıp, 4 yıldır başarısızlıklar içerisinde yüzüp, her sezon sonu istifa senaryoları ile gündemde kalarak sevdalısı oldukları koltuğu 3 sene daha işgal etmeye devam edecekler..

Bitip tükenmeyen yalanlarınız, alışkanlık haline gelen içi boş vaatleriniz, tutarsız eylemleriniz, Edirnespor’umuz üzerinden yaptığınız ve yapmaya devam edeceğiniz reklâmlarınıza daha fazla göz yumup kendimizi, yeni oyunlarınıza dahil etmeyeceğiz! 4 yıllık sürecinizde devamlı olan, sizlerin yapmayı bildiği en iyi ve tek olay renk değişikliğidir; zamanında deplasmanına gittiğimiz semt takımları şimdilerde 2’nci veya 1’inci liglerde yer alırken, koskoca Edirnespor amatörde sürünmektedir.. Edirnespor’umuzun düzeniyle, taraftarların onurları ile oynamanıza izin vermeyeceğiz! Bu kirli senaryolarınıza artık sabrımız kalmamıştır! Genç – yaşlı demeden, gençliğimizi, hayallerimizi, umutlarımızı feda ettiğimiz, omuz omuza mücadele verdiğimiz bu davada; sizler bu kulüpten gidene kadar var olmayacağız! Âhlarını aldığınız, haklarını gasp ettiğiniz kulüpler, futbolcular, taraftarlar elbet bir gün sizden haklarını alacaklar; yarına kalacak ama yanınıza kalmayacak! Edirnespor’un gerçek sahipleri taraftarlarıdır! Edirnespor istediğiniz gibi hareket edeceğiniz bir çiftlik veya siyaset yapabileceğiniz bir kıraathane değildir! Hiç kimse ve hiçbir kurum/kuruluş Edirnespor’dan büyük değildir! Bir gün hepiniz bu kulüpten tek tek gideceksiniz!

Diyeceğimiz şudur ki, en güzel yıllarımızı verdiğimiz sevdamızı yalnız bırakıyor olmak bizleri her ne kadar derinden yaralıyor olsa da; Edirnespor’umuzun ve bizlerin geleceği için, bu kirli senaryolara dahil olmamak için tribünlerde varolmama kararı almış bulunmaktayız. Bu kirli düzen değişene kadar içeride veya dışarıda hiçbir müsabakada tribünde yer almayacağız. Edirnespor var oldukça var olmaya, kirli ellerini uzatmaya çalışanlara gerekli cevabı vermeye devam edeceğiz. Bizler Edirneliyiz, Edirnesporluyuz! Bizler; babalarımızın, abilerimizin sevdasını birimiz kalana kadar yaşatmaya devam edeceğiz. Sizler de size yaşatılanı tutun, sahip çıkın, sahipsiz bırakmayın!

YAŞASIN EDİRNESPOR MÜCADELEMİZ!

Edirne kamuoyuna duyurumuzdur |
Batı Kale Taraftar Grubu

 

Etiketler: / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ