ASKF’DEN AMATÖR KULÜPLERE CİDDİ UYARI!

ASKF’DEN AMATÖR KULÜPLERE CİDDİ UYARI!
  • 28.01.2016
  • 2.159 kez okundu
Olumsuz hava şartları sebebiyle son zamanlarda ertelenen müsabaka olduğundan kulüplerin mağdur olmaması amacıyla konuyla ilgili talimata dikkat çekmek amacıyla bilgilendirme yazısı kaleme alan A.S.K.F durumu spor kamuoyuyla paylaştı.İşte çok önemli bilgilendirme yazısı…
  1.    Müsabakanız herhangi bir sebeple başka bir tarihe ertelendiyse , o tarihten sonra işlem gören lisanslı sporcu yada sporcularınızı erteleme müsabakanızda oynatamazsınız. Sadece müsabakanızın ertelendiği gün kulübünüzde tescilli olan futbolcularınızı oynatabilirsiniz.
  2.   Erteleme tarihinde cezalı veya idari tedbirli olup da, Erteleme müsabakasının oynanacağı tarihte cezası infaz edilmiş olan kişiler erteleme müsabakasına katılabilirler.
  3.   Erteleme tarihindeki müsabakaya katılma hakkı olan kişiler erteleme müsabakası tarihinde cezalı veya idari tedbirli ise erteleme müsabakasına katılamazlar.
2015-2016 Sezonu 2. Transfer Dönemi Kocaeli’de 15 Şubat Pazartesi sona ermektedir. Sporcularımızın Mağdur olmamaları için İşlemlerini son güne bırakmamalarını rica ederiz.
 
Futbol İl Temsilciliği

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ