AMATÖR SEVDALISI BİR BAŞKAN!

AMATÖR SEVDALISI BİR BAŞKAN!
  • 08.10.2015
  • 2.900 kez okundu

1. Amatör küme temsilcimiz Muallimköyspor’da işler tıkırında ilerlerken kulübün emektar başkanı Ersan Kuloğlu ise tüm gayretiyle kulübünü ve futbolcularını en iyi şekilde temsil etmeye çalışıyor.

 

2009 yılında kurulan ve geçen sezon ilk kez 1. Amatör kümeye yükselme başarısı gösteren Muallimköyspor zor bir grupta mücadele ediyor. Geçen haftayı da galibiyetle kapatan Muallimköyspor oynadığı 3 maçta iki galibiyet alarak zirvede yer aldı. Rakiplerine gözdağı veren Muallimköyspor’un elit bir kadrosu bulunuyor. Görüşlerini aldığımız Ersan Kuloğlu şu şekilde konuştu:

 

GRUBUMUZ ÇOK İDDİALI

“İlk kez mücadele ettiğimiz 1. Amatör kümede zor bir grupta mücadele ediyoruz. Gruptaki her takım iddialı bir kadro oluşturmuş durumda. Her takım birbirini yenebilecek kapasiteye sahip. Gruptaki 0 puanlı son sıradaki takım ile 7 puanla zirvede yer alan takımın arasında hiçbir fark yok. Bu grupta bile en kötü play off oynamayı hedefliyoruz.”

 

TAKIMIMIZ HENÜZ OTURMADI

“Sezona 12 transfer yaparak girdik. Eski futbolcularımızla yeni transferlerimizin harmanlanması çok kolay olmadı. Adaptasyon ve uyum sürecini atlatmaya çalışıyoruz. Her biri çok kaliteli ve karakterli bir futbolcu grubumuz var. Bu süreci atlattığımız zaman önümüzde hiçbir takım duramaz. Bu da en az 1-2 haftayı bulur. Geçen sene şampiyon olacağımıza kimse ihtimal vermezken sezon sonu takdir etmiştilerdi. Bu senede keyif veren bir Muallimköyspor izlettireceğiz. Çok yetenekli futbolcularımız var. Amatöre zevk veren bir oyun ortaya koyacağız.”

 

550 TL’YE FORMA ALMAYI ÇOK

GÖREN MUALLİMKÖYLÜLER VAR

Başkan Ersan Kuloğlu en çok köydeki vatandaşların kulüplerine yeterli desteği göstermemesinden yakınıyor. Kuloğlu, “Ben askeriyede çalışan bir işçiyim. Amatör futbol sevdalısıyım. 2009’da temellerini attığımız köyümüzün takımı olan Muallimköyspor’u en iyi şekilde temsil etmeye çalışıyorum. Muallimköy Gençlik Spor Kulübü köyümüzü temsil eden bir kurum. Ancak ne yazıkki sezon başı 550 TL’ye forma almayı çok gören insanlarda varmış. Bunu da gördük. Çok şükür ben kulübümü kimseye muhtaç bırakmıyorum. Ama çevremizdeki insanların bu kadar kayıtsız kalması çok üzücü. Diyecek söz bulamıyorum” diye  görüşlerini aktardı.

 

AMATÖR FUTBOL VEFADIR

Başkan Kuloğlu görüşlerini şu şekilde sürdürdü: “Antalya’dan transfer ettiğimiz Burak Erdem beni çamaşırları yıkarken görünce şaşkınlığını gizleyemedi. Bana ‘Vallahi başkanım ilk kez çamaşır yıkayan bir başkan gördüm’ diyerek şaşkınlığını belirtti. Amatör futbol vefa gerektiriyor. İlgi gerektiriyor. Ben bunları yapmaktan gocunmam. Benim kulübüm ve benim futbolcularım herşeyin en iyisine layıklar. En iyi spor malzemesini de giyerler en iyi yerde yemekte. Kimseden aşağı kalır yanları olmaz. Bu yüzden ben elimden geldiği kadarıyla bu mücadeleye devam edeceğim. İnşallah bu mücadelemizin karşılığını da sezon sonu şampiyonlukla taçlandıracağız” dedi.

HABER: MESUT ÜLKER

 

muallimköy daha güçlü1 muallimköy-spor

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. HASAN HÜSEYİN KÖSE dedi ki:

    Ersan başkan takdir ettiğim bir spor adamıdır,inşallah istediği bir yerde ligi bitirirler Allah yardımcıları olsun ,bütün futbolcu kardeşlerimide gösterdiği bu anlamlı mücadeleden dolayı kutluyorum.

YORUM YAZ