ALTINORDU KULÜBÜ GEBZE DE FUTBOL OKULU AÇIYOR!

ALTINORDU KULÜBÜ GEBZE DE FUTBOL OKULU AÇIYOR!
  • 10.01.2018
  • 3.708 kez okundu

TÜRKİYENİN ALTINORDU’SU GEBZE DE

A milli takımda 3, genç milli takımlarda 38 oyuncusu bulunan Altınordu Futbol Kulübü, Gebze’de futbol okulu açıyor.Gençlere yaptığı sıra dışı yatırımla Türk futbolunun akışını değiştiren, yatırımının tamamını ülke gençlerine yaparak bu alanda fark yaratan Altınordu Futbol Kulübü geniş çaplı çalışmalarına 1 milyona yakın nüfusu olan Gebze’yi de ekledi.

İYİ BİREY İYİ VATANDAŞ İYİ FUTBOLCU

Altınordu Futbol Okulları bünyesinde çalışmaların Şubat ayının ortasına doğru başlayacağını duyuran saygın spor yazarı, Gebze bölge basınının gündem belirleyen cesur kalemi ve Altınordu Gebze Futbol Okulu Sorumlusu Güven ÇağlayanÇalışmalarımız Cumartesi ve Pazar günleri olacak. 6-16 yaş arası futbolcu adaylarımız futbol okulumuza kayıt yaptırabilir.Altınordu Futbol Kulübünün belirlediği modern çalışma metotlarıyla birlikte; iyi birey, iyi vatandaş, iyi futbolcular yetiştirmek misyonumuz olacak.Onları hem eğitip, hem eğlendireceğiz. Umarım aralarından doğal yetenekli, karakterli oyuncuları Altınorduspor A Takımımızda ve Türk futbolunda iyi noktalarda görürüz. Altınorduspor altyapıya büyük önem veren bir kulüp, biz de Gebze ayağında bu çalışmaların içinde yer alacağız’ dedi.

 

Gebze, Beylikbağı mahallesinde şubat ayında faaliyete geçecek olan Altınordu futbol okuluna kayıt yaptırmak ve Detaylı bilgi için 0532 061 1941 no lu telefonu arayabilirsiniz.

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ