ALTINORDU GEBZE FUTBOL OKULU SAHAYA İNDİ

ALTINORDU GEBZE FUTBOL OKULU SAHAYA İNDİ
  • 24.08.2020
  • 37.017 kez okundu

Pandemi nedeniyle ara verilen futbol okulları eğitimi geçen hafta kaldığı yerden başlamıştı. Bu karara en çok çocuklar sevindi…

MASKE MESAFE VE HİJYEN VAZGEÇİLMEZİMİZ

Altınordu Gebze Futbol Okulu Sorumlusu Güven Çağlayan” maske, mesafe ve hijyen kurallarına uygun bir şekilde idmanların sağlıklı ve güvenilir koşullarda başladığını duyurdu. Futbol okuluna gelen veli ve çocukların mutlaka maske taktığını, girişlerde ateş ölçümü ve el dezenfektenlerinin yapıldığını kaydetti. Soyunma odalarını açmadıklarını kaydeden Çağlayan, idmanların sosyal mesafe kuralına uygun bir şekilde yapıldığını sözlerine ekledi.

TESİSLERİMİZ DAHA GÜVENİLİR

Çocukların uzun süredir evde kalmalarının ciddi tehlike ve alışkanlıklar edindiğini ifade eden Çağlayan,” telefon ve tablet bağımlılığı göz ve beyin sağlığını ciddi anlamda olumsuz etkiliyor. Sağlıksız beslenmeyle birlikte hareketsiz yaşam ilerleyen yaşlarda sağlıksız bireyleri de beraberinde getirecek. Tesislerimiz; mahallelerden, parklardan, AVM’lerden ve kapalı alanlardan daha güvenilir. Aileler kendilerine ve çocuklarına spor kültürü kazanması noktasında örnek ve destekleyici olmalı diye konuştu.

5-14 YAŞ ARASI KAYITLARIMIZ BAŞLADI

Altınordu misyonuyla antrenmanların başladığını ifade eden Güven Çağlayan, detaylı bilgi almak ve çocuklarını kayıt yaptırmak isteyen velilerimiz 0532 346 41 52 numaralı telefonundan bize ulaşabilirler diye konuştu.

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ