Altay İhtisas 30’u Da DEVİRDİ!

Altay İhtisas 30’u Da DEVİRDİ!
  • 19.01.2016
  • 3.233 kez okundu

Kick Boks Milli Takımlar Antrenörü Altas İhtisas Spor Kulübünün sahibi İsmail Altay, önceki gün Altay İhtisas Spor Kulübü’nün kuruluşunun 30. Yılını Darıca Sefa Düğün Salonu’nda çok sayıda davetliyle kutladı…

Darıca Sefa Düğün Salonu’nda gerçekleşen 30. Yıl kutlamasında İsmail Altay’ın öğrencileri bir birinden güzel gösterileri ile davetlileri adeta mest ettiler. Gecede ayrıca İsmail Altay’ın bugüne kadar yetiştirdiği ve Uluslar arası ve Ulusal çapta dereceler alan Öğrencileri de slayt gösterisinde tanıtıldı. İkramında yapıldığı 30. Yıl kutlamasında İsmail Altay’ın Öğrenci velileri de İsmail Altay’ı yalnız bırakmadılar.

SPORDA 39’UNCU YIL

Gecede bir konuşma yapan İsmail Altay, Sporda 39’uncu yılını geride bıraktığını dile getirerek, Altay İhtisas Kulübü 30 yıldır şampiyon yetiştiriyor dedi. İsmail Altay şöyle konuştu: “Bugüne kadar zor şartlara rağmen bölgemizde 12 Bin öğrenci yetiştirdik. Aileler spor konusunda oldukça bilinçli. Çocuklarımızı sokaktan almanın en güzel yolu bu. Bugüne kadar bizlere destek olan herkese teşekkür ediyorum.” Dedi. Gecede ayrıca İsmail Altay’a maddi ve manevi destek olanlara plaketleri verildi.  

vn6A2RA5D8Mp

5MaE0q


Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ