FUTBOL

Bilecik 1.Amatör küme Bayırköyspor Kulübü, Kocaeli temsilcisi Çerkeşlispor‘dan 1995 doğumlu başarılı savunma oyuncusu Yasin Koç’u...
Süper amatör ligi şampiyon bitirerek  play-off grubunda mücadeleye başlayan ve  ilk hafta evinde Hidropaks Tayfunspor...
Süper amatör play-off liginde ilk hafta’ya Diliskelesispor deplasmanından aldığı 1 puanla başlayan İbrahim Babur antrenörlüğünde...
Kütahya 2.Amatör müsabakaları bugün oynanan maçlar ile start aldı. Seyirci zevkinin yüksek olduğu müsabakaya ilgi...
U-15 Ligi G grubunun güçlü ekiplerinden olan ve bu sezon ilk defa lige katılan Serdar...
Uşak U-17 yaş klasmanında kıyasıya şampiyonluk için mücadele veren Bölmespor ile Vefaspor karşı karşıya geldi.15...
Darıca spor U-14 yaş kategorisinin gelecek vaat eden 2 genç yıldızı olan forvet pozisyonunda oynayan...
2.Küme F grubunda namağlup Darıca Türkelispor ve Çayırova Gençlerbirliği’ni karşı karşıya getiren maçta ev sahibi...
1.Amatör küme temsilcisi Beylikbağı Karadenizspor‘un yetenekli golcüsü Fatih Kahraman Bölgesel amatör lig ekiplerinden Yalova temsilcisi...
2.Amatör küme F grubunda mutlak şampiyonluk parolasıyla lige başlayan ve bu doğrultuda 6  önemli transfer...
2.Amatör küme G grubunun favorisi Tavşanlıspor 2.maçından da galibiyet ile ayrılmasını bildi.. İlk hafta 6-2’lik ...
20 Ocak 1989 tarihinde Malatya deplasmanına giderken elim bir trafik kazası sonucu, yaşamını yitiren Samsunspor’un...
O RAPORA BU CEZA! Türkiye gündemine oturan, fotoğraf kareleri ile ulusal basında yer alan, bir...
TUZLA ŞİFASPOR NAMAĞLUP ŞAMPİYON  İstanbul 1.Amatör Küme 15.Grubun güçlü ekibi namağlup Tuzla Şifaspor  deplasmanda karşılaştığı...
2.Amatör Küme G grubunun güçlü ekiplerinden Tavşanlıspor ilk hafta karşılaştığı Çayırova Gümüşspor maçının ilk yarısında...
2.Amatör Küme F grubunda ligin ilk maçında Engin Kaya antrenörlüğünde ki Darıca Türkelispor kendi evinde...
Kocaeli Süper Amatör Lig A Grubunda mücadele veren Kenan Yılmaz başkanlığında ki Dilovası’nın süper amatör...
Gebze medya camiasının genç isimlerinden olan Radyo-Televizyon programcısı ve Seka Haber yayın yönetmeni Mert Gürenç...
Marmara Masterlar Ligi ekiplerinden Kenan Coşkun antrenörlüğünde ki Darıca Osmangazi Master kendi evinde Darıca Nenehatun...
Marmara Masterlar Ligi’nin güçlü ekiplerinden olan ve ilk yılında iyi bir performans sergileyen Darıca Osmangazi...
Bu yıl  A takım ve büyük yaş kategorilerine girmeyip alt yapıya yönelen Darıca Marmara Osmangazispor...
Kocaeli de bu yıl düzenlenip büyük ilgi gören turnuvaların tanınmış simalarından Tuncay Daylan‘ın organize ettiği...
Akademi liginde mücadele eden Darıca Gençlerbirliği U-17  yaş kategorisi Düzce deplasmanından 4-0’lık net bir skorla...
Süper amatör lig B grubunun favori ekiplerinden Kenan Yılmaz‘ın başkanlığını yaptığı ve Polisan‘ın güçlü sponsorluğunda...
1.Amatör küme A grubunun güçlü ekiplerinden olan Selim Özkan antrenörlüğünde ki Mustafapaşaspor galibiyetler serisine deplasmanda...
Kocaeli 1.amatör küme c grubunda Dilovası Belediyespor, Tavşancıl stadında karşılaştığı Çayırova Fatihspor karşısında 9-4’lük galibiyetle...
LİDERİ YENDİ, ZİRVE BİRBİRİNE GİRDİ 1.Amatör küme A grubunun durdurulamayan ekibi olan Mustafa Erdem‘in başkanlığını...
1.Küme A grubunda şampiyonluğu kovalayan ekiplerden olan Mustafapaşaspor deplasmanda karşılaştığı İzmit Sanayispor karşısında aldığı 4-1’lik...
1.Küme A grubunun güçlü ekiplerinden Dilovası temsilcisi Çerkeşlispor ligin 2.yarısı itibariyle oynadığı 5 maçta yenilgi...
1,Küme A genç U-19 Liginde D grubunda mücadele eden Çayırova Gümüşspor, kendi sahasında konuk ettiği...
Sonraki Sayfa »