37 YILLIK HASRETİ BİTİRMEK İSTİYORUZ!

37 YILLIK HASRETİ BİTİRMEK İSTİYORUZ!
  • 26.03.2015
  • 2.080 kez okundu
  1. Amatör Küme K Grubunun düğümü bugün çözülüyor. Muallimköy şampiyonluğu yüzde 99 garantilerken gözler Play Off’a kalacak takıma çevrildi. Gebze Beşköy ile Diliskelesi maçı Play Off biletinin sahibini belirleyecek.

 

Bu sezon lige kaliteli bir kadro ile başlayan Diliskelesispor şampiyonluğa oldukça yakın bir görüntü çizerken şanssız sonuçlar mavi beyazlıları Play Off iddiasını bile riske soktu.Gebze Beşköy ile kritik bir maça çıkacak olan Diliskelesispor kazanması halinde Play Off vizesini alacak. Konuyla ilgili görüşlerini aldığımız Diliskelesi Kulüp Başkanı Kenan Yılmaz şöyle konuştu:

 

TARİHİMİZDE İLK KEZ ŞAMPİYON OLMAK İSTİYORUZ

“Diliskelesispor bölgemizin kenarda kalmış mütevazı semtlerinden bir tanesidir. Burası kaderine terk edilmiş hiçbir sosyal aktivitenin yer almadığı gençlerin uğraşacağı ne bir spor dalı, ne de bir kültür etkinlik faaliyetleri yer alıyor. Yıllarca bu mahallenin tek sosyal faaliyeti Diliskelesispor olmuştur. Ne yazıktır ki; 1978’de kurulan kulübümüz tarihi boyunca hep 2. Amatör Kümede mücadele etmiştir. Tarihimizde hiç şampiyonluk görmedik. Bu sene gruplardan direkt çıkıp şampiyon olmayı hedefliyorduk. İş buralara kalmamalıydı ama ‘bunda da vardır bir hayır’ diyoruz. Beşköy maçıyla yeni bir seri yakalayıp Play Off’lara kalıp şampiyon olmak istiyoruz” dedi.

 

MUALLİMKÖY’Ü TEBRİK EDİYORUZ

H Grubunda bugün Trakyaspor ile oynayacağı maçın ardından şampiyonluğunu ilan edecek olan Muallimköyspor’u alkışladıklarını ifade eden Yılmaz şöyle konuştu: “Muallimköy 1-2 oyuncu dışında özündeki kadroyu bozmadan centilmence mücadele ettiler. Gerçekten takdir edilecek bir başarı elde ettiler. Muallimköy’ü tebrik ediyoruz” dedi.

HABER: MESUT ÜLKER

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ