2019-2020 BÖLGESEL AMATÖR LİG GRUPLARI BELLİ OLDU

2019-2020 BÖLGESEL AMATÖR LİG GRUPLARI BELLİ OLDU
  • 30.08.2019
  • 1.223 kez okundu

2019-2020 sezonu Bölgesel Amatör Lig fikstür çekimi İstanbul’da yapıldı. Bölgemiz takımlarından Gebzespor, Çayırovaspor ve İlimtepe Kullar 1975 10. Grupta yer alırken, Başiskele Doğantepespor 11. Grupta kendine yer buldu.

 

Bölgesel Amatör Lig 1. Grup

1. 12 Bingölspor
2. 1955 Batman Belediyespor
3. Bağlar Belediyespor
4. Bismil 21 Sportif Faaliyetler
5. Bitlis Özgüzelderespor
6. Cizre Serhatspor
7. Dersimspor
8. Mardin Büyükşehir Başakspor
9. Muş Menderesspor
10. Patnos 04 Spor
11. Siirt Özel İdarespor
12. Van Yolspor
13. Yüksekova Belediyespor

 

Bölgesel Amatör Lig 2. Grup

1. 1920 Maraşspor
2. Adıyaman 1954 Spor
3. Elbistanspor
4. Fırat Üniversitesi
5. Gaziantep Ankasspor
6. Gaziantepspor
7. Kahta 02 Spor
8. Kilis Belediyespor
9. Malatya İdman Yurdu
10. Nizipspor
11. Pütürge Belediyespor
12. Siverek Belediyespor
13. Sürsürüspor
14. Şanlıurfa BŞ Belediyespor

 

Bölgesel Amatör Lig 3. Grup

1. 1461 Trabzon
2. Arhavispor
3. Bayburt Belediyespor
4. Çayelispor
5. Erzincan Ulalarspor
6. Hoçvanspor
7. Iğdır Esspor
8. Kars 36 Spor
9. Salarhaspor
10. Tonya Doğanspor
11. Torul Belediyespor
12. Trabzon DSİ Karadenizspor
13. Yakutiyespor

 

Bölgesel Amatör Lig 4. Grup

1. 1074 Çankırıspor
2. 1926 Bulancakspor
3. Altınordu Belediyespor
4. Atakum Belediyespor
5. Boyabat 1868 Spor
6. Cumhuriyet Üniversitesi
7. Çarşambaspor
8. Görelespor
9. Kastamonu Özel İdare
10. Ladik Belediyespor
11. Merzifonspor
12. Niksar Belediyespor
13. Osmancık Belediyespor
14. Ünye 1957 Spor

 

Bölgesel Amatör Lig 5. Grup

1. 5 Temmuz İskenderunspor
2. Ceyhanspor
3. Elit N.Eşmekaya Sultanhanıspor
4. İçel İdman Yurdu
5. İdman Yurdu 1925
6. Kapadokya Göremespor
7. Mersin BŞB MESKİ
8. Mucur Yabanlıspor
9. Pozantı Gençlikspor
10. Reyhanlı Belediyespor
11. Sorgun Belediyespor
12. Talasgücü Belediyespor
13. Tüysüzspor
14. Yahyalıspor

Bölgesel Amatör Lig 6. Grup

1. Anadolu Üniversitesi
2. Ankara T.K.İ.
3. Bartınspor
4. Beyköy Belediyespor
5. Çilimli Belediyespor
6. Çubukspor 1959
7. Devrek Belediyespor
8. Eskişehir Yunusemrespor
9. Göynük Belediyespor
10. Haymana Belediyespor
11. Karadeniz Ereğli Belediyespor
12. Keçiören Bağlumspor
13. Kırıkkale Büyük Anadoluspor
14. Yaylacık Gençlikspor

 

Bölgesel Amatör Lig 7. Grup

1. Akşehirspor
2. Bucak Belediye Oğuzhanspor
3. Çal Belediyespor
4. Isparta 32 Spor
5. Karaman Belediyespor
6. Kepez Belediyespor
7. Kestelspor
8. Konya Ereğlispor
9. Manavgat Belediyespor
10. Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi
11. Ortaca Belediyespor
12. Sarayköyspor
13. Sarayönü Belediyespor
14. Yatağanspor

 

Bölgesel Amatör Lig 8. Grup

1. Aliağaspor FK
2. Aydın Yıldızspor
3. Ayvalıkgücü Belediyespor
4. Bergama Belediyespor
5. Bigadiç Belediyespor
6. Bolvadin Belediyespor
7. Bornova Yeşilova
8. Bölmespor
9. Gönen Belediyespor
10. Manisa Sanayispor
11. Salihli Belediyespor
12. Sandıklıspor
13. Sökespor
14. Yunus Emre Belediyespor

 

Bölgesel Amatör Lig 9. Grup

1. Arifiye Kalaycıspor
2. Belediye Kütahyaspor
3. Beyoğlu Yeniçarşıspor
4. Bozüyük Vitraspor
5. Bursa Yıldırımspor
6. Bursa Zaferspor
7. Gülbahçespor
8. Hendekspor
9. Maltepespor
10. Pamukova 1968 Spor
11. TKİ Tavşanlı Linyitspor
12. Vefa
13. Yenişehir Belediyespor
14. Yeşilköyspor

 

Bölgesel Amatör Lig 10. Grup

1. Atlasspor
2. Bağcılarspor
3. Beşyüzevlerspor
4. Bucaspor
5. Çayırovaspor
6. Çiğli Belediyespor
7. Gebzespor
8. İlimtepe Kullar 1975
9. İzmirspor
10. Küçükyalı Yelkenspor
11. Sultangazispor
12. Torbalıspor
13. Yalova Kadıköyspor
14. Yalovaspor

Bölgesel Amatör Lig 11. Grup

1. Alibeyköyspor
2. Arnavutköy Belediyespor
3. Başiskele Doğantepespor
4. Bigaspor
5. Bozcaadaspor
6. Çengelköyspor
7. Çerkezköy 1911 Spor
8. Edirnespor
9. Karamürselspor
10. Lüleburgazspor
11. Ortaköyspor
12. Tekirdağspor
13. Uzunköprüspor
14. Vizespor

Etiketler: / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ