KIRIKKALE’DEN BAŞARILI SPORCULAR ÇIKACAK!

KIRIKKALE’DEN BAŞARILI SPORCULAR ÇIKACAK!
  • 21.10.2018
  • 899 kez okundu

Bugüne kadar Türkiye’nin çeşitli illerinde kullanıma sunduğu 17 spor salonunu Milli Eğitim Bakanlığı’na bağışlayan Saran Holding, 18’inci spor salonunu Kırıkkale’de hizmete açtı.

İnsan odaklı sosyal sorumluluk projeleri ile Türkiye’ye pozitif katkı sağlayan Saran Holding, bugüne kadar Türkiye’nin çeşitli illerinde kullanıma sunduğu spor salonlarına bir yenisini daha ekledi. Saran Holding, 18’inci salonunu Kırıkkale’de hizmete açtı. Mustafa Kemal Atatürk’ün adını taşıyan spor salonunun açılış töreninde konuşan Saran Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Saran, şu an 20 binin üzerinde çocuğun, Saran Holding’in onlar için hizmete açtığı spor salonlarında spor yaparak, zihinsel ve bedensel gelişimlerini güçlendirdiğine vurgu yaptı.

Atatürk Spor Salonu’nun açılış törenine Kırıkkale Valisi İlker Haktankaçmaz, AK Parti İstanbul Milletvekili Belma Satır, 22 ve 26. Dönem AK Parti Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı, Kırıkkale İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Çetin ve Çerikli Belediye Başkanı Nuh Şahin de katıldı.

18 yılda 18 spor salonu

Türkiye’deki ilk spor salonlarını 2000 yılında Hakkari-Çukurca’da açtıklarını hatırlatan Saran, “Gücümüz yettiği müddetçe, 10 yılda 10 spor salonu yapmaya çalışacağız demiştik. Çok şükür bugün, 10 değil, 18 yıl sonra 18’inci spor salonumuzu, yine kendi memleketimizde açıyoruz” dedi.

Aradan geçen 18 yılda, Türkiye’nin çeşitli illerinde kullanıma sundukları 17 spor salonunu Milli Eğitim Bakanlığı’na bağışladıklarını hatırlatan Saran, bu konuda şunları söyledi:

“Ben Kırıkkaleliyim. Bu topraklardan çıktım. Sizlerden biriyim. Babam devlet memuruydu. Spor bursu ile Amerika’da okudum. Sonra kardeşlerimle Saran Holding’in temellerini attık. Saran Holding olarak, 1991 yılından beri, ağırlıklı uluslararası medya ve yayın ürünleri pazarlaması olmak üzere 6 ana sektörde, 30 şirketi ve 3 binin üzerindeki çalışanımızla faaliyetimizi sürdürüyoruz. İnsan odaklı sosyal sorumluluk projeleri ile yaşadığımız topluma sürekli pozitif katkı sağlamak, Saran Holding olarak en büyük önceliğimiz arasında yer alıyor.”

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ