JOKEY PLASTİK SPOR’A KATKI SUNMAYA DEVAM EDİYOR

JOKEY PLASTİK SPOR’A KATKI SUNMAYA DEVAM EDİYOR
  • 12.03.2020
  • 705 kez okundu

Jokey Pilastik İftiharla Sunar…

Daha önce sporun bir çok dalında desteklerini ve sponsorluklarını esirgemeyen Jokey Plastik hentbol da devler ligine girmeye hazırlanan Dilovası Gençlik ve Spor kulübüne de sponsorluk katkısında bulundu…

DİLOVASI GENÇLİK SK HENTBOL 2.LİGİNDE

Dilovası Gençlik ve spor kulübü’nün 2020-2021 sezonunda Türkiye Hentbol 2. Ligi’nde mücadele edecek olan Hentbol Erkek takımının ana sponsoru olan Jokey Pilastik İstanbul San. ve Tic. A.Ş yönetim kurulu başkanı Hakan ÖZHUY ile ilçenin gençlerine spor yaptırma  adına olağanüstü gayretleri ve yapılan organizasyonlarla adından söz ettiren, Dilovası Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Murat Babaoğlu arasındaki sponsorluk anlaşması Dilovası kaymakamı Mustafa Asım Alkan‘ın makamında imzalandı.

Son 4 yıldır üst üste ilçede bulunan tüm okullara spor malzemesi desteğinde bulunun Jokey Pilastik İstanbul San. ve Tic. A.Ş nin spora ve gençlere büyük hizmetleri olan yönetim kurulu başkanı Hakan Özhuy’un spora ve gençlerimize vermiş oldukları desteklerinden dolayı teşekkürlerini sunan ilçe müdürü Murat Babaoğlu bunun bir ekip işi olduğu ve tabi ki başta sponsorumuz olmak üzere sn kaymakamımız belediye başkanımız, kurum müdürlerimiz ile birlikte el ele vererek ilçe gençleri adına en iyisi için çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

 

ÖZKAN SPORTİF, DİLOVASI GENÇLİK SPOR KULÜBÜ MALZEME TEDARİKÇİSİDİR

Etiketler: / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ