Gebze de TAEKWONDO Rüzgârı

Gebze de TAEKWONDO  Rüzgârı
  • 26.07.2017
  • 2.638 kez okundu

Gebze İlçe Spor Müdürlüğüne bağlı Taekwondo kursu başarılı öğrenciler yetiştiriyor. Avrupa 3, su milli takım antrenörü Bekir Türk ve Avrupa şampiyonu Safiye Yalcın Türk antrenörlüğünde devam eden kurs yaz okulları bünyesin dede öğrenci yetiştiriyor başarılı öğrencilerimiz var diyen antrenör Türk hedefimiz daha iyi yerlere gelmek başarı öğrenciler yetiştirmek her şeyden önemlisi vatanini seven, uyusturucudan,alkolden kotu aliskanliklardan uzak saglikli ve mutlu   bir birey olmaları için çabalıyoruz. Başara bilirsek ne mutlu bize dedi. Gebze’ye yeni gelmemize rağmen gerek öğrencilerimi gerek velilerimizden güzel destek alıyoruz velilerimize duyarlı oldukları için teşekkür ederim dedi.

İlce Spor müdürüz Gökhan Yavaşer beyi tebrik ediyoruz her yere yetişiyor ve hiçbir spor dalını ayıt etmiyor böyle bir müdürümüz olduğu için Gebze için onur verici kendisine Gebze halkı adına teşekkürlerimizi sunarım.

 

Spora ve Sporcuya yatırımlarını eksik etmeyen Gebze Belediye Başkanı Sayın Adnan Köşker bey de bu sporcularda emeği büyük kendisine sporcularım adına ve şahsım adına teşekkür ediyorum. Dedi

HABER : MUSTAFA BAL

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ