DEĞİRMENDERE SPOR’LU FUTBOLCUDAN DİLOVASI’NA ÇİRKİN PAYLAŞIM!

DEĞİRMENDERE SPOR’LU FUTBOLCUDAN DİLOVASI’NA ÇİRKİN PAYLAŞIM!
 • 04.12.2017
 • 10.194 kez okundu

FUTBOLCUDAN SKANDAL PAYLAŞIM

Süper amatör lig B grubunda mücadele eden Dilovası Belediyespor hafta sonu kendi evinde ağırladığı Gölcük ekibi Değirmenderespor‘la oynamış olduğu ve 2-1 kaybettiği mücadelenin ardından Değirmenderespor’lu futbolcu Serhat Şensoy’un sosyal paylaşım sitesi instagram da durumuna koyduğu skandal paylaşım Dilovası Belediyespor camiasında infiale yol açtı.

 

DİLOVASI EKİBİ CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞINA GİDECEK

Maçı galip tamamlamasına rağmen sevincini maç sonu fotoğrafına ingilizce COUNTER TERORİST WİN  (Teröristleri yendik) yazarak sosyal medya hesabının durumunda paylaşması sonrası Dilovası Belediyespor futbol şube sorumlusu Bekir Kılavlı bu duruma ateş püskürdü ve yaptığı açıklama da:

‘Rakibimiz futbolcusunun galip geldikleri bir maç sonrası bu şekilde terbiye sınırlarının dışında spor ahlakı ile bağdaşmayan ve Dilovası’na atfedilen bu çirkin cümleyi kabul etmemiz mümkün değildir.Bizler vatanına milletine bağlı spor camiasının emekçileriyiz.Sporcu demeye dilim varmayan bu şahıs ve kulübü hakkında cumhuriyet başsavcılığına suç duyurunda bulunacağımızı ve bu işin takipçisi olacağımızı buradan kamuoyuna duyuruyorum’ dedi.

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. Sedat dedi ki:

  Bir futbolcunun paylaşımı tüm kulübe mâl edilemez kendi evinde oynadığı maçlarda fair play dışına çıkmayan küfür edilmeyen bir staddir DEĞİRMENDERE kaliteli yönetimi ile super AMOTÖRe renk katan takımdır Değirmenderespor

 2. Fuat dedi ki:

  Kulubü ne yapmış size buraya geldiginizde kim size terörist dedi küfür etti bence futbolcu serhat gibi sizde haddinizi aşmışsınız

 3. daricali dedi ki:

  Ne olursa olsun , yapılan çok büyük bir terbiyesizlik ahlaksızlıktir , bunun savunulacak hiç bir yani yok.
  İnsanları ayrıştırmak kimsenin haddine değil. Turkiye cumhuriyet i bir bütündür ve bölünemez , yapan kişi de paylasimdan sonra uyarilmali ve paylaşım kaldirilmaliydi.

 4. KENAN dedi ki:

  ŞİMDİ OLAYIN NERESİNDEN BAKARSAN BAK ZİNCİRLEME ŞEKLİNDE HATALAR TAMLAMASI. TAMAM HATALI PAYLAŞIM ANCAK NE AYRIŞTIRMA VAR NEDE İSMİ GEÇEN KULUBÜ SUÇLAMA.
  BU HABERİ BASAN ARKADAŞLAR O MAÇA GELSELERDİ KEŞKE. TORPİLLER EŞLİĞİNDE STADA GELEN DAHA ISINMAYA ÇIKARKEN TEHDİTLER SAVRULAN DEĞİRMENDERESPOR FORMASI GİYEN KARDEŞLERİMİZ MAÇ İÇİNDE MARUZ KALDIKLARI SIKINTILARI DA KALEME ALABİLSEYDİNİZ.
  ÜSTELİK NASIL Bİ ETİK ANLAYIŞINIZ VAR ANLAMIŞ DEĞİLİM. PAYLAŞIMI YAPAN FUTBOLCUNUN ADINI SARF EDEREK GÖZLERİ FAL TAŞI GİBİ ACILMIŞ KİŞİLERİN ÖNÜNE YEM ETTİNİZ.
  İKİ GÜNDÜR TEHDİT MESAJARININ ÖNÜ ARKASI KESİLMİYOR. VE BU ARKADAŞIMIZ DAHA 19 YAŞINDA.
  SON OLARAK ŞUNU DA EKLEMEK İSTİYORUM. CAMİALARA SÖZ ETMEK KİMSENİN HADDİNE DEĞİL ANCAK ŞUNU ES GEÇMESİNLER MAHKEMEYE GİDERKEN KENDİ TAKIMLARININ FORVET OYUNCULARINI LAKABI (TERÖRİST MEHMET) PAYLAŞIMDAN DAHA DA ÇİRKİN..

YORUM YAZ