[sg_popup id=2]
$ DOLAR → Alış: 5,46 / Satış: 5,48
€ EURO → Alış: 6,20 / Satış: 6,22

TÜM HABERLER

İLK YARI SALİHLİ İKİNCİ YARI KADIKÖY BAL 8. Grup 22. Hafta müsabakasında Yalova Kadıköy Atatürk...
Hakkari ekibinin Orhangazispor’dan transfer ettiği yıldız futbolcu kısa sürede izleyenlerin takdirini almayı başardı…    ...
Uşak U17 Ligi’nde; Uşak Vefaspor, Turan İdman Yurdu, Bozkuş Stadspor, Eşme Belediyespor ve Yayalarspor ile...
Uşak 1.Amatör Lig Play-Off grubunda 4.hafta karşılaşmaları hafta sonunda oynanacak. Bölgesel Amatör Lig (BAL) için...
2.Amatör küme F grubunun flaş ekiplerinden olan Yavuz Selimspor‘un golcü futbolcusu Fatih Kahraman oynadığı futbol,...
Uşak U15 Liginde Bölmespor U15 şampiyonluğunu ilan etti… Uşak U15 Liginde; Uşak Vefaspor, Bozkuş Stadspor,...
Kocaeli 2. amatör küme F grubunda şampiyonluk mücadelesi veren ligin iddialı ekiplerinden olan Mustafapaşaspor da...
Kocaeli 2. küme F  grubunda son haftalarda aldığı seri galibiyetlerle şampiyonluk potasına giren Yavuz Selimspor...
U- 14 Liginde mücadele eden Levent tunç’un antrenörlüğünü yaptığı Gebzespor ekibi mücadele ettiği H grubunda...
Mustafa Şahbaz idaresindeki 41 Karadeniz Sportif Faaliyetler Kulübü uzunca bir süre sürdürmüş olduğu liderlikten geçtiğimiz...
U-16 G grubunda son maçında Mutlukentspor’u 7-0 gibi farklı bir skorla yenen Beylikbağı Karadenizspor 16...
2.Küme F grubunda ligin ilk devresinde 2 mağlubiyet alarak şampiyonluk hattından uzaklaşan Yavuz Selimspor 5.hafta...
  Alt yapısı ile ünlenen Gebze ekibi Beylikbağıspor u 14 liginde verdiği mücadelede grubu lider...
Kocaeli 2. Amatör küme F grubunda 16 puanlı lider Beylikbağı Karadenizspor’un, Şekerpınar Spor deplasmanında bıraktığı...
BÜYÜKUSTA VAHAP ŞANAL ULUSLARARASI LİENZ AÇIK SATRANÇ TURNUVASI’NIN ŞAMPİYONU OLDU Türkiye’nin en genç Büyükustası(GM) Vahap...
VakıfBank Kadın Voleybol Takımı, Vestel Venus Sultanlar Ligi’nin 19. haftasında Kameroğlu Beylikdüzü Voleybol İhtisas’ı deplasmanda...
Darıca Eğitim Spor Kulüp Başkanı Bekir Güven Karate sporcuları Eray şamdan ve yeni transferleri Halit...
2.KÜME U-19  A GRUBU 1 KYÖD SPOR 2 HEREKE GENÇLİK EĞİTİM SPOR 3 ÜÇYOLDOĞU SPOR...
Bağımsız Gebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakır, Yavuz Selim Spor Kulübü’nü ziyaret etti.  Yavuz Selim...
Lige şampiyonluk parolasıyla başlayan Yavuz Selimspor 3 maçlık periyotdan tek galibiyet çıkardıktan sonra kaybetme lüksünün...
2. Küme F grubun da 4 maçta 4 galibiyet alan Beylikbağı Karadenizspor oynadığı futbol ile gözünü...
2,Amatör Küme G grubunda şampiyonluk parolasıyla başlayan Darıca spor transferde nokta atışı yaparak 2 sezonda...
BEYLİKBAĞI KARADENİZ 3 DE YAPTI 2.Küme F grubunun 2 namağlup ekibinden biri olan Beylikbağı Karadenizspor...
2.Küme F grubunda lige şampiyonluk parolasıyla başlayan iki güçlü ekibin karşılaşmasında gülen taraf  2-2 süren...
U-16 Yaş kategorisinde H grubunda mücadele veren Darıca Kültür ve Martıspor deplasmanda karşılaştığı, Gebze Balkanspor...
Kocaeli bölgesinin bilinen tecrübeli file bekçilerinden Mahmut Işık İstanbul 2. Amatör kümede iddialı bir ekip...
KARADENİZ SPORTİF 4 DE 4 YAPTI 2.Küme G grubunda şampiyonluk mücadelesi veren Mustafa Şahbaz antrenörlüğünde...
Gebze Beylikbağıspor kulübü alt yapısından yetişen ve süper lig ekibi Beşiktaş ile profesyonel sözleşme imzalayan...
Portekiz, Lizbon da düzenlenen kros şampiyonasında tekrardan büyük başarı ile şampiyonlukla dönen Darıca Belediyesi Eğitim...
2.Küme F grubunun namağlup ekiplerinden  Kenan Özçelik başkanlığında ki Darıca Türkelispor 3.maçını da galibiyetle tamamlayarak...
Sonraki Sayfa »