TÜM HABERLER

Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) faaliyet takviminde yer alan 2019 Türkiye Karting Şampiyonası’nın 7. ve...
2019-2020 Futbol Sezonunda Uşak 1.Amatör Küme’de mücadele eden Uşak ekibi Yayalarspor’da sezon başından beri mücadele...
Spor Toto Bölgesel Amatör Lig (BAL) 8.Grup 9.Hafta müsabakasında Bölmespor ,zorlu İzmir deplasmanında Yeşilova Bornovaspor’a...
Gebzespor’da sezon başında başkanlık koltuğuna oturan Hüseyin Deniz son haftalarda oluşan kaos ortamınınn Menekşe’ye zarar...
Uşak 1 Amatör Küme A grubu 7.Hafta müsabakasında Yayalarspor, Eşme deplasmanında Alahabalıspor’a konuk oldu… Müsabaka’dan...
Bingöl 1.Amatör Yeşil Grupta mücadele veren Bingöl Uydukentspor deplasmanda ligin iddialı ekiplerinden Karlıova Yıldırımspor’u mağlup...
2019-2020 Sezonunda Uşak ilini Türkiye Şampiyonasın’da temsil etmek isteyen Yayalarspor her kulvarda başarı için azim...
2019-2020 Futbol Sezonu Uşak 1.Amatör Küme A grubu 7.Hafta müsabakasında sezona iddali başlayan ve büyük...
SULTANGAZİ – GEBZESPOR BÖLGESEL AMATÖR LİG MAÇ ÖZETİ   Video : Fatih YAVUZ
TFF BÖLGESEL GELİŞİM U19 LİGİ KARAGÜMRÜK – SARIYER MAÇ ÖZETİ       Video: Fatih...
Kenan Yılmaz’ın başkanlığını yaptığı Süper amatör lig A grubunun tek namağlup ekibi Dilovası temsilcisi Diliskelesi...
1.Amatör küme C grubunda de tozu dumana katıp yenilgi yüzü nedir görmeyen Çetin Kılıç idaresindeki...
1.Amatör Küme A grubunun kaliteli ekiplerinden Selim Özkan idarsindeki  Mustafapaşaspor ilk haftalardaki beraberliklerin ardından istediği...
ÇAPASPOR – GAZİOSMANPAŞA SÜPER AMATÖR LİG MAÇ ÖZETİ İstanbul Süper Amatör Lig 3. Grup 4....
Bölgesel Amatör Lig’de mücadele veren Gebzespor’da teknik direktör Tuncay Soyak’ın ardından dün yapılan toplantının ardından...
Gebzespor’da Tuncay Soyak’tan boşalan teknik direktörlük koltuğuna kim getirilecek konusu bu akşam 22:00’da Kadırga Tesisleri’nde...
Kocaelispor’da teknik direktör Engin Korukır’ın görevinden ayrılmasının ardından yeşil siyahlı ekibin yeni hocası kim olacak...
Darıcaspor alt yapısından yetişen 2003 doğumlu kanat ve orta saha oynayabilen genç yetenek Darıca Gençlerbirliği...
Futbola bölgesel amatör lig ekiplerinden Çayırovaspor da başlayan ve son olarak Bolu Gençlergücüspor formasını giyen...
Kocaeli 1. Amatör C Grubu’nda mücadele veren Dilovası Belediyespor, Arslanbey Organize Sanayispor deplasmanından galibiyetle dönerek...
Özgür Subaşı ve Şebnem Ceyhan’nın hazırlayıp sunduğu SPOR SANAT PANORAMA PROGRAMI Her Çumartesi Saat 21-00...
3. Lig 3. Grup ekiplerinden Gölcükspor Rize temsilcisi Pazarspor ile karşı karşıya gelecek. Pazar İlçe...
Geçtiğimiz hafta Muğla’da istediğini bulamayan ve sahadan mağlubiyetle ayrılan Darıca Gençlerbirliği, yarın sahasında Batman Petrolspor’u...
Bölgesel Amatör Lig 3. Hafta maçlarına çıkacak olan takımlardan Gebzespor Maltepe temsilcisi Küçükyalı Yelkenspor’a konuk...
Muğla’da oynanan TFF 3.Lig maçında Darıca Gençlerbirliği Muğlaspor’a konuk oldu. Darıca deplasmanda rakibine 2-0’lık skorla...
Bölgesel Amatör Lig 10. Grupta mücadele veren Gebzespor Alaettin Kurt Stadı’nda seyircisiz oynadığı karşılaşmada rakibi...
Bölgesel Amatör Lig 5. Grupta mücadele veren  Sorgun Belediyespor, Mersin temsilcisi İdman Yurdu 1925 Spor‘a...
Bölgesel Amatör Lig 2. Grupta mücadele veren Adıyaman 1954 Spor deplasmanda Sürsürüspor’a konuk oldu.  ...
İstanbul Gençlergücüspor Kulübü Başkanı Özgür Subaşı ve sanatçı Şebnem Ceyhan’ın hazırlayıp sunduğu Spor Sanat Panorama...
  Bölgemizi Polisan Holding sponsorluğunda Süper Amatör Ligde temsil eden Dilovası ekibi Diliskelesi Spor sezona...
Sonraki Sayfa »