GENÇ LİGİ

  Uşak 1. Amatör Lig ekiplerinden Uşak Bölmespor, her geçen gün alt yapıya verdiği önemi...
Kurulduğu ilk yılda şampiyon olarak 1.amatör kümeye çıkma başarısı gösteren Çayırova Menderesspor kulübü bir büyük...
Altınorduspor kulübünün Gebze bölgesindeki pilot takımı Darıca Kale Bayramoğluspor U-11 ligine son derece iyi bir...
Uşak 1.Amatör Lig ekiplerinden Bölmespor altyapılarda başarılarının üstüne yeni başarılar eklemeye devam ediyor… Bu sezon...
Uşak U17 Ligi’nde; Uşak Vefaspor, Turan İdman Yurdu, Bozkuş Stadspor, Eşme Belediyespor ve Yayalarspor ile...
Uşak U15 Liginde Bölmespor U15 şampiyonluğunu ilan etti… Uşak U15 Liginde; Uşak Vefaspor, Bozkuş Stadspor,...
U- 14 Liginde mücadele eden Levent tunç’un antrenörlüğünü yaptığı Gebzespor ekibi mücadele ettiği H grubunda...
U-16 G grubunda son maçında Mutlukentspor’u 7-0 gibi farklı bir skorla yenen Beylikbağı Karadenizspor 16...
  Alt yapısı ile ünlenen Gebze ekibi Beylikbağıspor u 14 liginde verdiği mücadelede grubu lider...
2.KÜME U-19  A GRUBU 1 KYÖD SPOR 2 HEREKE GENÇLİK EĞİTİM SPOR 3 ÜÇYOLDOĞU SPOR...
U-16 Yaş kategorisinde H grubunda mücadele veren Darıca Kültür ve Martıspor deplasmanda karşılaştığı, Gebze Balkanspor...
Gebze Beylikbağıspor kulübü alt yapısından yetişen ve süper lig ekibi Beşiktaş ile profesyonel sözleşme imzalayan...
U16 BÖLGESEL GELİŞİM LİGİ KARAGÜMRÜK – ALİBEYKÖY MAÇ ÖZETİ U16 Bölgesel Gelişim Ligin’de Karagümrük Alibeyköy’ü...
Altınordu Gebze Futbol Okulu çalışmalarıyla fark yaratmaya devam ediyor… Geçtiğimiz ay futbol okulu öğrencilerine yönelik...
Futbol, havuz, eğlence… Altınordu Gebze Futbol Okulu Kuşadası’nda unutulmaz bir hafta sonu yaşadı. ALTINORDU’DA FUTBOL...
SANCAKTEPE KARAGÜMRÜK’ TEN 3 PUANI KOPARDI U16 LİGİ U16 Bölgesel Gelişim Ligi ‘ n de Sancaktepe...
Darıcaspor alt yapı kategorilerinde şuan itibariyle ligleri devam eden U-15 ve U-17 yaş kategorilerinde başarıyla...
Seka Doğan U-17 takımı  E Grubunu namağlup berabere kalmadan 13 gol yiyip 85 gol atarak...
KARAGÜMRÜK – EYÜP U16 BÖLGESEL GELİŞİM LİGİ MAÇ ÖZETİ   Video : Fatih YAVUZ
U16 BÖLGESEL GELİŞİM LİGİ ŞAMPİYONU KARAGÜMRÜK 1 Bölge Bölgesel Gelişim Ligi’ nin son haftasına yakın...
Oğuzkaan Koleji Lise Kız Basketbol Takımı İstanbul Şampiyonu oldu.Öğrenciler şampiyonluğu, 9 aylık hamile olan ve...
2.KÜME U-19 LİGİ A GRUBU 1 YENİ KANDIRA SPOR 2 BAŞİSKELE DAMLAR SPOR 3 BAĞDAT...
Mimar Sinan Stadı’nda Kırklarelispor’u konuk eden Karagümrük U16 takımı rakibini 4-0 mağlup ederken Pendikspor’un evinde...
U-17 genç takım kategorsi için hazırlıklarını aralıksız sürdüren Çayırova temsilcisi, Çayırova Gençlerbirliği, hazırlık maçında İstanbul,...
Darıca Türkelispor hafta sonu u-17 kategorisi hazırlık maçında Darıca Nenehatun stadında karşılaştığı Çayırova Gençlerbirliği maçında...
İstanbul, Başakşehir ilçesi orta okullar arası futbol turnuvasında İMKB Alparslan Orta Okulu rakiplerini birer birer yenerek adını finale...
1.KÜME U-19 LİGİ A GRUBU 1 Y.Y.BARBAROS SPOR 2 KÖRFEZ İLÇESİ BİRLİK SPOR 3 ALİKAHYA...
Başakşehir ilçe orta okullar arası futbol turnuvasında İMKB Alparslan Orta Okulu oynamış olduğu ilk maçta...
Kocaeli bölgesinin önemli spor adamlarından biri olan, yıllarını spora vermiş bir isim olan  ve bir...
Geçtiğimiz sezon mücadele ettiği u-16 liginde grubunu şampiyon olarak tamamlayan Beylikbağı Karadenizspor kadro yapısında ki...
Sonraki Sayfa »