GENÇ LİGİ

Bu yıl  A takım ve büyük yaş kategorilerine girmeyip alt yapıya yönelen Darıca Marmara Osmangazispor...
Akademi liginde mücadele eden Darıca Gençlerbirliği U-17  yaş kategorisi Düzce deplasmanından 4-0’lık net bir skorla...
1,Küme A genç U-19 Liginde D grubunda mücadele eden Çayırova Gümüşspor, kendi sahasında konuk ettiği...
Uşak U-19 Lig 3.Hafta müsabakasında Yayalarspor deplasmanda konuk olduğu güçlü rakibi Selvioğluspor karşısından Yusuf Tekin...
TFF ELİT U16 LİGİ KARAGÜMRÜK – FENERBAHÇE MAÇ ÖZETİ Video : Fatih YAVUZ KARAGÜMRÜK  İlk...
2019-2020 Futbol sezonunda Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’e mücadele eden Uşak temsilcisi Bölmespor altyapıdan kazandığı...
TFF BÖLGESEL GELİŞİM U19 LİGİ KARAGÜMRÜK – SARIYER MAÇ ÖZETİ       Video: Fatih...
2019-2020 Futbol Sezonunda Spor Toto Bölgesel Amatör Lig (BAL)’da mücadele edenUşak temsilcisi Bölmespor formasını 3...
Osmaneli Belediyesince düzenlenen,TFF,İstanbul ASKF.BİLECİK ASFK tarafından desteklenen “Lefke Cup U15 Futbol Turnuvası”bugün Fenerbahce – Altınordu...
Osmaneli Belediyesi TFF , İstanbul ASKF ,Bilecik ASKF destekleri ile “LEFKE CUP U15 FUTBOL TURNUVASINI”...
2018-2019 Futbol Sezonunda Süper Toto Bölgesel Amatör Lig’e yükselen Uşak Bölmespor sezon başında kadrosuna Akademi...
2018-2019 Futbol sezonunda Süper Toto Bölgesel Amatör Lig’e yükselen Uşak temsilcisi Bölmespor altyapıdan kazandığı gençler...
BAŞAKŞEHİR – FENERBAHÇE TFF U13 LİGİ MAÇ ÖZETİ Video: Fatih YAVUZ
Darıca da kurulan ve resmileşen adı Darıca Çınaraltı Gençlik ve Spor Kulübü ismiyle voleybol ve...
2.KÜME U-19 BÖYLE FİNAL GÖRMEDİ 2.Amatör küme  A genç (u-19) klasmanında gruplarını 2.sırada bitiren ve...
  Uşak 1. Amatör Lig ekiplerinden Uşak Bölmespor, her geçen gün alt yapıya verdiği önemi...
Kurulduğu ilk yılda şampiyon olarak 1.amatör kümeye çıkma başarısı gösteren Çayırova Menderesspor kulübü bir büyük...
Altınorduspor kulübünün Gebze bölgesindeki pilot takımı Darıca Kale Bayramoğluspor U-11 ligine son derece iyi bir...
Uşak 1.Amatör Lig ekiplerinden Bölmespor altyapılarda başarılarının üstüne yeni başarılar eklemeye devam ediyor… Bu sezon...
Uşak U17 Ligi’nde; Uşak Vefaspor, Turan İdman Yurdu, Bozkuş Stadspor, Eşme Belediyespor ve Yayalarspor ile...
Uşak U15 Liginde Bölmespor U15 şampiyonluğunu ilan etti… Uşak U15 Liginde; Uşak Vefaspor, Bozkuş Stadspor,...
U- 14 Liginde mücadele eden Levent tunç’un antrenörlüğünü yaptığı Gebzespor ekibi mücadele ettiği H grubunda...
U-16 G grubunda son maçında Mutlukentspor’u 7-0 gibi farklı bir skorla yenen Beylikbağı Karadenizspor 16...
  Alt yapısı ile ünlenen Gebze ekibi Beylikbağıspor u 14 liginde verdiği mücadelede grubu lider...
2.KÜME U-19  A GRUBU 1 KYÖD SPOR 2 HEREKE GENÇLİK EĞİTİM SPOR 3 ÜÇYOLDOĞU SPOR...
U-16 Yaş kategorisinde H grubunda mücadele veren Darıca Kültür ve Martıspor deplasmanda karşılaştığı, Gebze Balkanspor...
Gebze Beylikbağıspor kulübü alt yapısından yetişen ve süper lig ekibi Beşiktaş ile profesyonel sözleşme imzalayan...
U16 BÖLGESEL GELİŞİM LİGİ KARAGÜMRÜK – ALİBEYKÖY MAÇ ÖZETİ U16 Bölgesel Gelişim Ligin’de Karagümrük Alibeyköy’ü...
Altınordu Gebze Futbol Okulu çalışmalarıyla fark yaratmaya devam ediyor… Geçtiğimiz ay futbol okulu öğrencilerine yönelik...
Futbol, havuz, eğlence… Altınordu Gebze Futbol Okulu Kuşadası’nda unutulmaz bir hafta sonu yaşadı. ALTINORDU’DA FUTBOL...
Sonraki Sayfa »