FUTBOL

Edirnespor’da dün yapılan kongrede mevcut başkan Savaş Üner tekrar Edirnespor başkanlığına seçildi. Seçimin ardından kongrede...
Biten sezonda şampiyonluk yolunda son haftalarda liderliği Modafen’e kaptıran Edirnespor’da Başkan Savaş Üner’in yeniden başkanlığa...
  Uşak 1. Amatör Lig ekiplerinden Uşak Bölmespor, her geçen gün alt yapıya verdiği önemi...
Bölgesel Amatör Lig 3’ncü kademe Play-Off maçında 1877 Alemdağspor, Eskişehir Yeni stadyumunda Bucak Belediye Oğuzhanspor’u...
ARİF GÜLEN BÖLGE BASINI İLE BULUŞTU Darıca Gençlerbirliği kulüp başkanı Arif Gülen, Gebze de bulunan...
Kocaelispor kendi sahasında karşılaştığı ve ilk maçdan 1-0’lık avntajla döndüğü Yedi Çorumspor karşısında arzulanan futboldan...
2010-11 sezonundan bu yana oynanan BAL’da ilimizi 4 kontenjan verilmiş,Gebzespor, Kocaelispor ve Derincespor A.Ş’nin 3.Lig’den...
25 BİN TARAFTAR BEKLENİYOR Kocaelispor yönetimi Çarşamba akşamı Yeni Çorum ile oynanacak Play-Off rövanş maçının...
Kırıkkalespor‘un bu sezon hiç kuşkusuz en başarılı isimlerinin başında gelen orta sahanın dinamosu,oynadığı futbolla ,attığı...
Bugün oynanan play-out karşılaşmasında İzmirspor, Özçamdibispor karşısında 2-0 galip gelmeyi başardı.İzmirspor önümüzdeki senede bölgesel amatör...
Adem Altaş 14.İspader Bahar Futbol Turnuvası’nın finali Darıca ilçe stadında yapılan muhteşem finalle son buldu…...
Kurulduğu ilk yılda şampiyon olarak 1.amatör kümeye çıkma başarısı gösteren Çayırova Menderesspor kulübü bir büyük...
Gebze Metin Oktay stadında oynanan ve 120 dakikası 1-1 bitip penaltılara kalan 1. amatör kümeye...
FİNAL MAÇININ HAKKINI VERDİLER 2.Amatör küme de F grubunu 2.sırada bitirerek şampiyonluğu 1 puanla kaçıran...
Bölgesel Amatör Lig’e Yükselme Play-Off 9.Hafta müsabakasında sezona şampiyonluk parolası ile başlayan ve büyük bir...
2.Küme C grubunda oldukça zorlu takımlarla mücadele eden Hüsrev Bildik antrenörlüğünde ki Hereke Gençlikspor zorlu...
2018-19 sezonunda Kocaeli 2.Amatör Küme de G grubunda mücadele eden Darıcaspor‘lu kaleci Tolga Mercan toplam...
Altınorduspor kulübünün Gebze bölgesindeki pilot takımı Darıca Kale Bayramoğluspor U-11 ligine son derece iyi bir...
Kocaeli 2. küme şampiyonluk mücadelesinde Gebze ayağının diğer grubu olan F grubunda şampiyonun adı  belli...
Kocaeli 2.Amatör futbol ligi Darıca temsilcisi Darıca Spor G grubunda ligin bitimine bir hafta kala...
2.Küme A grubunda Çayırtepe Gençlikspor en yakın rakibi Kocaeli Körfezspor‘u 1-0 yenerek  ligin bitimine 2...
2. Küme F grubunda amansız bir şampiyonluk mücadelesi veren Beylikbağı Karadenizspor ligin bitimine 2 hafta...
Kocaeli 2.Küme F grubunda mücadele veren Engin Kaya idaresindeki Darıca Türkelispor deplasmanda karşılaştığı, Çayırova Gençlerbirliği...
Beylikbağı Karadenizspor liderlik mücadelesi verdiği 2.küme F grubunda  4 haftalık hasretin ardından liderliği Mollafenarispor karşısında...
2.Küme F grubunda mücadele eden Yavuz Selimspor ligin son 2 haftasına girildiği zaman diliminde karşılaştığı...
Uşak 1.Amatör Lig ekiplerinden Bölmespor kattediği başari serüveni ile oldukça yankı uyandırmakta .Bu başarılar...
TOSB olimpiyat turnuvalarına futbol branşında da katılım sağlayan  FARPLAS fabrikası ekiplerinden FARKDİNAMO Hasparlak ekibi karşısında...
TAYSAD O.S.B. MÜDÜRLÜĞÜ tarafından düzenlenen TOSB olimpiyatlarında futbol branşına 4 takımla giren FARPLAS fabrikası ekiplerinden...
Sonraki Sayfa »