FLASH HABER

Dilovası MTAL Öğrencisi  Eyüpcan Yerlikaya, Okul Sporları Wushu Türkiye Şamiyonası‘nda Türkiye 3.sü olarak büyük bir...
2.Küme C grubunda oldukça zorlu takımlarla mücadele eden Hüsrev Bildik antrenörlüğünde ki Hereke Gençlikspor zorlu...
2018-19 sezonunda Kocaeli 2.Amatör Küme de G grubunda mücadele eden Darıcaspor‘lu kaleci Tolga Mercan toplam...
Altınorduspor kulübünün Gebze bölgesindeki pilot takımı Darıca Kale Bayramoğluspor U-11 ligine son derece iyi bir...
Kocaeli 2. küme şampiyonluk mücadelesinde Gebze ayağının diğer grubu olan F grubunda şampiyonun adı  belli...
Kocaeli 2.Amatör futbol ligi Darıca temsilcisi Darıca Spor G grubunda ligin bitimine bir hafta kala...
2. Küme F grubunda amansız bir şampiyonluk mücadelesi veren Beylikbağı Karadenizspor ligin bitimine 2 hafta...
TBF Altyapılar U14 Erkekler Seri B Ligi’nde Anadolu Efes ile AllStars İstanbul Basketbol Takımı arasındaki...
Kocaeli 2.Küme F grubunda mücadele veren Engin Kaya idaresindeki Darıca Türkelispor deplasmanda karşılaştığı, Çayırova Gençlerbirliği...
Beylikbağı Karadenizspor liderlik mücadelesi verdiği 2.küme F grubunda  4 haftalık hasretin ardından liderliği Mollafenarispor karşısında...
İnsan ve Medeniyet Hareketi’nin düzenlediği 5. Geleneksel Voleybol Turnuvası’na kayıtlar başladı. Başvurular 29 Mart 2019...
TOSB olimpiyat turnuvalarına futbol branşında da katılım sağlayan  FARPLAS fabrikası ekiplerinden FARKDİNAMO Hasparlak ekibi karşısında...
TAYSAD O.S.B. MÜDÜRLÜĞÜ tarafından düzenlenen TOSB olimpiyatlarında futbol branşına 4 takımla giren FARPLAS fabrikası ekiplerinden...
Play-Off grubunda geride kalan 6.haftanın sonunda nağmalup liderlik koltuğunda oturan lider Bölmespor, kalan haftaları da...
Uşak 1.Amatör Lig ekiplerinden Bölmespor altyapılarda başarılarının üstüne yeni başarılar eklemeye devam ediyor… Bu sezon...
2019 Türkiye Tırmanma Şampiyonası’nın ilk yarışı olan, Demirci Tırmanma Yarışı Ege Otomobil Sporları Kulübü (EOSK)...
Hakkari ekibinin Orhangazispor’dan transfer ettiği yıldız futbolcu kısa sürede izleyenlerin takdirini almayı başardı…    ...
2.Amatör küme F grubunun flaş ekiplerinden olan Yavuz Selimspor‘un golcü futbolcusu Fatih Kahraman oynadığı futbol,...
Uşak U15 Liginde Bölmespor U15 şampiyonluğunu ilan etti… Uşak U15 Liginde; Uşak Vefaspor, Bozkuş Stadspor,...
2.Küme F grubunda ligin ilk devresinde 2 mağlubiyet alarak şampiyonluk hattından uzaklaşan Yavuz Selimspor 5.hafta...
  Alt yapısı ile ünlenen Gebze ekibi Beylikbağıspor u 14 liginde verdiği mücadelede grubu lider...
Kocaeli 2. Amatör küme F grubunda 16 puanlı lider Beylikbağı Karadenizspor’un, Şekerpınar Spor deplasmanında bıraktığı...
VakıfBank Kadın Voleybol Takımı, Vestel Venus Sultanlar Ligi’nin 19. haftasında Kameroğlu Beylikdüzü Voleybol İhtisas’ı deplasmanda...
Darıca Eğitim Spor Kulüp Başkanı Bekir Güven Karate sporcuları Eray şamdan ve yeni transferleri Halit...
2.KÜME U-19  A GRUBU 1 KYÖD SPOR 2 HEREKE GENÇLİK EĞİTİM SPOR 3 ÜÇYOLDOĞU SPOR...
Bağımsız Gebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakır, Yavuz Selim Spor Kulübü’nü ziyaret etti.  Yavuz Selim...
2. Küme F grubun da 4 maçta 4 galibiyet alan Beylikbağı Karadenizspor oynadığı futbol ile gözünü...
2,Amatör Küme G grubunda şampiyonluk parolasıyla başlayan Darıca spor transferde nokta atışı yaparak 2 sezonda...
U-16 Yaş kategorisinde H grubunda mücadele veren Darıca Kültür ve Martıspor deplasmanda karşılaştığı, Gebze Balkanspor...
Kocaeli bölgesinin bilinen tecrübeli file bekçilerinden Mahmut Işık İstanbul 2. Amatör kümede iddialı bir ekip...
Sonraki Sayfa »