FLASH HABER

2018-2019 Futbol Sezonunda Süper Toto Bölgesel Amatör Lig’e yükselen Uşak Bölmespor sezon başında kadrosuna Denizli...
2018-2019 Futbol sezonunda Süper Toto Bölgesel Amatör Lig’e yükselen Uşak temsilcisi Bölmespor altyapıdan kazandığı gençler...
Drift Otomobil Sporları Kulübü tarafından TOSFED Körfez Yarış Pisti’nde düzenlenen Apex Masters Türkiye Drift Şampiyonası ikinci yarışı 15-16...
NG Sapanca’nın desteğiyle bu yıl beşincisi gerçekleşen Sapanca Ultra Maraton, bu yıl da yüzlerce yerli...
Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu tarafından Fiat ve Petlas sponsorluğunda bu yıl üçüncü kez düzenlenen TOSFED...
BAŞAKŞEHİR – FENERBAHÇE TFF U13 LİGİ MAÇ ÖZETİ Video: Fatih YAVUZ
Darıca da kurulan ve resmileşen adı Darıca Çınaraltı Gençlik ve Spor Kulübü ismiyle voleybol ve...
2.KÜME U-19 BÖYLE FİNAL GÖRMEDİ 2.Amatör küme  A genç (u-19) klasmanında gruplarını 2.sırada bitiren ve...
https://www.youtube.com/watch?v=NNK1-d9mlro
ARİF GÜLEN BÖLGE BASINI İLE BULUŞTU Darıca Gençlerbirliği kulüp başkanı Arif Gülen, Gebze de bulunan...
4 yarıştan oluşan 2019 TOSFED Baja Kupası, 25-26 Mayıs tarihlerinde Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu tarafından...
7li Ragbi Liginin final grubunda Trakya Ragbi, oynadığı üç müsabakayı da kazanarak 2019 yılının Türkiye...
Adem Altaş 14.İspader Bahar Futbol Turnuvası’nın finali Darıca ilçe stadında yapılan muhteşem finalle son buldu…...
Kurulduğu ilk yılda şampiyon olarak 1.amatör kümeye çıkma başarısı gösteren Çayırova Menderesspor kulübü bir büyük...
Gebze Metin Oktay stadında oynanan ve 120 dakikası 1-1 bitip penaltılara kalan 1. amatör kümeye...
FİNAL MAÇININ HAKKINI VERDİLER 2.Amatör küme de F grubunu 2.sırada bitirerek şampiyonluğu 1 puanla kaçıran...
Bölgesel Amatör Lig’e Yükselme Play-Off 9.Hafta müsabakasında sezona şampiyonluk parolası ile başlayan ve büyük bir...
Dilovası MTAL Öğrencisi  Eyüpcan Yerlikaya, Okul Sporları Wushu Türkiye Şamiyonası‘nda Türkiye 3.sü olarak büyük bir...
2.Küme C grubunda oldukça zorlu takımlarla mücadele eden Hüsrev Bildik antrenörlüğünde ki Hereke Gençlikspor zorlu...
2018-19 sezonunda Kocaeli 2.Amatör Küme de G grubunda mücadele eden Darıcaspor‘lu kaleci Tolga Mercan toplam...
Altınorduspor kulübünün Gebze bölgesindeki pilot takımı Darıca Kale Bayramoğluspor U-11 ligine son derece iyi bir...
Kocaeli 2. küme şampiyonluk mücadelesinde Gebze ayağının diğer grubu olan F grubunda şampiyonun adı  belli...
Kocaeli 2.Amatör futbol ligi Darıca temsilcisi Darıca Spor G grubunda ligin bitimine bir hafta kala...
2. Küme F grubunda amansız bir şampiyonluk mücadelesi veren Beylikbağı Karadenizspor ligin bitimine 2 hafta...
TBF Altyapılar U14 Erkekler Seri B Ligi’nde Anadolu Efes ile AllStars İstanbul Basketbol Takımı arasındaki...
Kocaeli 2.Küme F grubunda mücadele veren Engin Kaya idaresindeki Darıca Türkelispor deplasmanda karşılaştığı, Çayırova Gençlerbirliği...
Beylikbağı Karadenizspor liderlik mücadelesi verdiği 2.küme F grubunda  4 haftalık hasretin ardından liderliği Mollafenarispor karşısında...
İnsan ve Medeniyet Hareketi’nin düzenlediği 5. Geleneksel Voleybol Turnuvası’na kayıtlar başladı. Başvurular 29 Mart 2019...
Sonraki Sayfa »