BAL LİGİ

Edirnespor’da dün yapılan kongrede mevcut başkan Savaş Üner tekrar Edirnespor başkanlığına seçildi. Seçimin ardından kongrede...
Biten sezonda şampiyonluk yolunda son haftalarda liderliği Modafen’e kaptıran Edirnespor’da Başkan Savaş Üner’in yeniden başkanlığa...
  Uşak 1. Amatör Lig ekiplerinden Uşak Bölmespor, her geçen gün alt yapıya verdiği önemi...
Bölgesel Amatör Lig 3’ncü kademe Play-Off maçında 1877 Alemdağspor, Eskişehir Yeni stadyumunda Bucak Belediye Oğuzhanspor’u...
PAZAR GÜNÜ OYNANACAK 2.KADEME PLAY – OFF MAÇI. BUCAK BELEDİYE OGUZHAN SPOR – DERİNCE BELEDİYE...
Bugün oynanan play-out karşılaşmasında İzmirspor, Özçamdibispor karşısında 2-0 galip gelmeyi başardı.İzmirspor önümüzdeki senede bölgesel amatör...
Hakkari ekibinin Orhangazispor’dan transfer ettiği yıldız futbolcu kısa sürede izleyenlerin takdirini almayı başardı…    ...
TFF 2. Lig’e kadar gerileyen Gaziantepspor’da FİFA’dan gelen puan silme cezaları ve gelecek sezon küme...
TFF 2. Lig ekiplerinden Gaziantepspor, FİFA’nın verdiği puan silme cezaları ile bu sene bir alt...
Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 4.Grup´ta geride kalan 5 hafta sonunda 2 galibiyet 1 beraberlik...
Kocaeli bölgesi genç hakemleri bölgesel liglerde görev almaya devam ediyor.Bölgenin genç hakemlerinden Orta hakem İlayda...
TFF Futbol Gelişim Direktörü Tolunay Kafkas, nüfusu 500-600 bin olan illerin takımlarının profesyonel liglerde mücadele...
Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Edirnespor Ayfon’da Süper Amatör Lig ekiplerinden Kağıthanespor ile karşılaştı.   Yeni...
Bölgesel Amatör Lig 2018-19 sezonu öncesi 4 takım isim değişikliğine gitti.   Bölgesel Amatör Lig’in...
Ziraat Türkiye Kupası 1.Eleme Turu Eşleşmeleri Belli Oldu Ziraat Türkiye Kupasında 42 Amatör takımın katılacağı...
İl dışında futbol yaşantısını sürdüren  Gebze’li futbolculardan Özkan Tan’ın yeni sezon da oynayacağı takım belli...
Ünye 1957 Spor Ordu ili Bölgesel Amatör Lig Play Out ( baraj ) karşılaşmasında Kumruspor’u...
Bölgese Amatör Lig’de ilk kez yer alacak olan Kapadokya Göremespor, deneyimli Teknik Direktör İsmail Güzel...
Çayırovaspor İsmetpaşa Stadı’nda Suadiyespor ile Bölgesel Amatör Lig Play Out maçında karşı karşıya geldi.  ...
Bölgesel Amatör Lig 3. Grup’ta sezonu 3. sırada bitireren Serhat Ardahanspor Ardahan 1.Amatör şampiyonu Arhadanspor ile...
Bölgesel Amatör Lig Play Off 1. Kademe maçlarında 12 takım arasından 6 takım 3. Lig’e...
Bölgesel Amatör Lig 11. Grupta mücadele veren Başiskele Doğantepespor Pazar günü Derince Stadı’nda Süper Play-Off Grubu...
Bölgesel Amatör Lig’i Belediye Derincespor’un ardından 3 sırada bitiren ve Kocaeli 2. olması nedeniyle Play...
Bölgesel Amatör Lig Baraj maçında Adapazarıspor, Sakarya Süper Amatör Play-Off şampiyonu Hendekspor ile Sakarya Atatürk Stadı’nda...
Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 4.Grup’ta sezonu 2. sırada tamamladıktan sonra statü gereği play out...
Fatsa Belediyespor’un rakibi Artvin Hopaspor’u Bal Play Off maçında 2-1’lik skorla yenmesinin ardından Ordu 1.Amatör...
Bölgesel Amatör Lig Play Off maçında Şile Yıldızspor Sancaktepe 15 Temmuz Stadı’nda Alibeyköyspor’u 2-0’lık skorla...
Bölgesel Amatör Lig’de 1. Kademe Play Off maçları dün oynanan müsabakalar sonrası sonuçlandı ve 6...
Bölgesel Amatör Lig 12. Grupta mücadele veren Çorluspor 1947 Playout maçında Tekirdağ Süper Amatör Lig şampiyonu Kapaklıspor...
Spor Toto Bölgesel Amatör Lig (BAL) 1. Kademe play-off müsabakasında Artvin Hopaspor ile karşılaşan Fatsa...
Sonraki Sayfa »