9. Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonası Bodrum’da Başlıyor

9. Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonası Bodrum’da Başlıyor
  • 28.09.2018
  • 1.039 kez okundu

Muğla Valiliği’nin himayesinde, Türkiye Yüzme Federasyonu ve Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü işbirliğiyle Bodrum Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen “9. Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonası”, 28-30 Eylül tarihlerinde Bodrum’da gerçekleştiriliyor.

Programıyla katılımcılara dolu dolu bir etkinlik sunan ve Akdeniz’e kıyısı olan ülkeler arasındaki en kapsamlı şampiyonalar bütünü olan Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonası; Marmaris, Bodrum ve Ağustos 2018’de de İstanbul etabının hayata geçmesiyle yılda 3 kez düzenleniyor.

Katılımcı sayısını her organizasyonda artıran Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonası, dünyaca ünlü su sporları markası Arena’nın isim sponsorluğu ve markanın Türkiye distribütörü Sportive’in desteğiyle Türkiye’nin yanı sıra dünyanın farklı ülkelerinden yüzme tutkunu binden fazla sporcuyu Bodrum’da buluşturmaya hazırlanıyor.

7’den 70’e herkese doğa, deniz ve yüzme sevgisi aşılamak hedefiyle yola çıkan ve 1800’ün üstünde sporcu kaydıyla gerçekleşen şampiyonanın programında; çocuklar için ilk kez Arena’nın da ismini verdiği “Arena Aquakids Yüzme Etkinliği”, “Profilo Açık Su Yüzme Dayanıklılık Yarı Maratonu”, “Profilo Dolunay’da Açık Su Yüzme Yarışı”, “Hapimag Maratonu”, “Setur Marinas 4x500m Bayrak Yarışı”, “Peugeot Açık Su Yüzme Şampiyonası” yer alıyor. Şampiyona kapsamında, gerçekleştirilen yüzme etaplarının yanı sıra farklı aktivitelerle de yüzücülerin hep birlikte keyifli vakit geçirmesi sağlanıyor.

Bodrum Yalıçiftlik’te, Hapimag Sea Garden Resort’ün ev sahipliğinde düzenlenecek şampiyonayla ilgili Aquamasters Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Demirel ve şampiyonanın resmi sponsorları Arena Türkiye Distribütörü Sportive A.Ş. Pazarlama ve İletişim Direktörü Burak Sarı, Profilo Pazarlama Müdürü Burcu Seçkin, Hapimag Sea Garden Resort Bodrum Genel Müdürü Kerem Demirkol ve Setur Marinas Genel Müdürü Emre Doruk ve katılımıyla bir basın toplantısı gerçekleştirildi.

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ